https://didshahr.ir/27349

سیم و کابل مسی و آلومینیومی با مارک‌های مختلفی در بازار پیدا‌ می‌شود.

انتخاب برند یا تولید کننده مناسب علاوه بر تعیین قیمت فروش سیم و کابل مس و آلومینیوم، برای اطمینان از عملکرد، امنیت، طول عمر و صرفه‌جویی در مصرف برق نیز اهمیت دارد.  سیم و کابل‌های نامرغوب که برند مشخصی ندارند، خطرات زیادی را با خود به همراه‌ می‌آورند. کارشناسان نیز همیشه توصیه کردند که برای سیم‌کشی، به خصوص در پروژه‌های ساختمانی، به جای بررسی شرایط فروش سیم و کابل برق ارزان از کارخانه، به دنبال خرید کابل‌های معتبر و باکیفیت باشید.

سیم و کابل مسی و آلومینیومی با مارک‌های مختلفی در بازار پیدا‌ می‌شود و برای خرید این کالاها از مرکز فروش کابل برق در تهران، گزینه‌های متعددی را پیش روی خود خواهید داشت. اما خرید از تولیدکنندگان معتبر، شما را از کیفیت بالای سیم و کابل و امنیت آن آسوده‌خاطر‌ می‌کند. پس در زمان سفارش حضوری یا خرید اینترنتی سیم برق ساختمان، مهم‌ترین نکته آشنایی با تولیدکنندگان باکیفیت سیم و کابل در بازار است.

همراه ما باشید تا نام‌های موفق بازار سیم و کابل برق را بیشتر بشناسیم.

سیم و کابل افشارنژاد

این برند، یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان سیم و کابل است که از سال 1345 فعالیت‌ می‌کند. در نمایندگی فروش کابل افشارنژاد‌ می‌توانید انواع سیم و کابل افشان، کواکسیال، کابل‌های فشار ضعیف، کابل‌های قدرت و کنترل، کابل‌های شیلد دار و… را با نشان استاندارد ایران ISIRI (معادل IEC 227 اروپا) خریداری کنید.

سیم و کابل سیمند ابهر

سیمند کابل از برترین شرکت‌های تولیدکننده انواع سیم و کابل در ایران محسوب‌ می‌شود که در بین محصولات آن‌ می‌توانید انواع سیم و کابل ساختمانی، کابل‌های مخابراتی، کابل‌های قدرت، کابل‌های SWR و… را پیدا کنید. برای اطلاع از قیمت سیم و کابل فشار ضعیف و فشار متوسط یا سایر کابل‌های این برند‌ می‌توانید به وب‌سایت نمایندگی فروش کابل سیمند ابهر سر بزنید.

سیم و کابل سیمکو

شرکت سیمکو از سال 1347 به فروش سیم و کابل صنعتی مشغول است. این برند انواع کابل‌های خودنگهدار، کنترل، قدرت، کابل‌های مخابراتی، کابل‌های کواکسیال و… را تولید‌ می‌کند.

سیم و کابل مسین

شرکت مسین، انواع سیم و کابل افشان، مفتول، کواکسیال و… را تولید‌ می‌کند و محصولات این برند را‌ می‌توانید از طریق نمایندگی فروش کابل مسین در تهران یا سایر شهرها خریداری کنید. محصولات این برند ایرانی کیفیت بالایی دارند و با سایزهای مختلف و کاربری‌های متنوع تولید‌ می‌شوند.

سیم و کابل رسانا

یکی از برندهایی که در زمان خرید عمده کابل برق نباید آن را فراموش کنید «رسانا کابل» است. این برند که از سال 1372 فعالیت خودش را آغاز کرده، به واسطه‌ی ماشین‌آلات مدرن و نیروی انسانی متخصص، انواع سیم و کابل مفتولی، افشان، نیمه افشان، شیلد دار و بدون شیلد و… را در نمایندگی کابل رسانا تولید و عرضه‌ می‌کند.

سیم و کابل مغان شاهرود

یکی دیگر از برترین برندها و تولیدکنندگان سیم و کابل ایرانی، شرکت مغان است که از سال 1361 فعالیت‌ می‌کند و کابل‌های صنایع مختلف را طراحی کرده است. محصولات این شرکت در صنایع مختلف، از مخابرات و ساختمان گرفته تا صنایع نفت و گاز، دریایی و… به کار‌ می‌روند.

سیم و کابل سیمیا

شرکت سیمیا یکی از شرکت‌های معتبری است که‌ می‌توانید روی کیفیت محصولات آن حساب باز کنید. در نمایندگی کابل سیمیا انواع کابل‌های ساختمانی، کابل‌های مخابراتی، کابل‌های شبکه، کابل‌های خطوط هوایی و… به فروش‌ می‌رسد.

سیم و کابل یزد

این برند هم از قدیمی‌های بازار سیم و کابل برق است که از سال 1359 فعالیت‌ می‌کند. در نمایندگی فروش سیم و کابل یزد به صورت سالیانه بیش از 20 هزار تن سیم و کابل تولید و به فروش‌ می‌رسد. این برند نیز انواع کابل‌های کنترل، قدرت، کابل‌های فشار ضعیف و فشار متوسط، کابل‌های صنعتی، کابل تلفن و… را تولید‌ می‌کند.

تیر برق

3 فروشگاه اینترنتی سیم و کابل برندهای داخلی

وب‌سایت‌های مختلفی در زمینه‌ی فروش اینترنتی سیم و کابل فعالیت می‌کنند؛ اما بسیاری از مراکز فروش آنلاین سیم و کابل معتبر نیستند و خرید سیم و کابل عمده از آنها‌ می‌تواند با پشیمانی و ضرر همراه باشد. پیش از خرید از سایت‌های فروشگاهی، بهتر است اطلاعات آنها را به دقت بررسی کنید و مطمئن شوید سابقه حضور در بازار را داشته‌اند.

ما تعدادی از وب‌سایت‌های فروشگاهی در این حوزه را بررسی کردیم که محصولات برترین شرکت‌های تولیدکننده ایرانی را در لیست محصولات خود داشتند. از بین این فروشگاه‌های اینترنتی، فروشگاه‌های زیر برای خرید سیم برق عمده، گزینه‌های معتبری هستند:

● شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز (سیمکات): این مرکز تولیدی به آدرس www.simcattabriz.com، تولید انواع سیم و کابل برق و فروش آنها را بر عهده دارد. با نگاهی به وب‌سایت این گروه تولیدی، متوجه اعتبار کالاها و قدمت حضور آنها در بازار خواهید شد.

● مرکز خرید کابل ایران: این فروشگاه اینترنتی به آدرس cableiran.com، برای خرید انواع کابل‌های شبکه، مخابراتی، کابل‌های برق و تجهیزات متنوع این حوزه، گزینه مناسبی است.

● مرکز پخش سیم و کابل لاله زار امیران برق: اگر قیمت فروش سیم و کابل آلومینیوم دغدغه شماست و به دنبال یک مرکز فروش اینترنتی کابل برق به صورت عمده هستید، این فروشگاه اینترنتی به آدرس amiranbargh.com،‌ می‌تواند نیاز شما را برطرف کند. این فروشگاه، فروش عمده سیم و کابل برق در لاله زار را بر عهده دارد و در سایت آنها‌ می‌توانید انواع سیم و کابل برق با برندهای برتر ایرانی را پیدا کنید.

برق

جمع بندی

سیم و کابل برق در انواع تجهیزات و لوازم برقی به کار‌ می‌رود و وجود آنها در بسیاری از صنایع، حیاتی است. اما برای کارکرد درست تجهیزات و کیفیت بالای هدایت جریان الکتریکی، باید از سیم و کابل باکیفیت استفاده کرد. کیفیت این کالاها وابسته به برند و شرکت تولید کننده آنهاست. از طرفی قیمت روز سیم و کابل برق ساختمان نیز وابستگی زیادی به برند این کالاها دارد.

شرکت های تولید کننده کابل برق در ایران کم نیستند و بسیاری از برندهای ایرانی کابل برق، کیفیت فوق‌العاده دارند و می‌توانید بدون نگرانی از آنها در پروژه‌های خودتان استفاده کنید. سیم و کابل تولیدکنندگان ایرانی در بسیاری از وب‌سایت‌های فروشگاه در دسترس است و برای اطلاع از قیمت سیم کابل فشار قوی یا فشار ضعیف برندهای مختلف، کافی است آنها را در فروشگاه‌های اینترنتی جستجو کنید.

فقط فراموش نکنید که تمام وب‌سایت‌های فروشگاهی معتبر نیستند و بعد از انتخاب برند سیم و کابل، باید به سراغ یک مرکز فروش معتبر بروید.

    https://didshahr.ir/27349

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.