https://didshahr.ir/27635

آموزشگاه زبان گات به‌عنوان یکی از بهترین آموزشگاه زبان در ایران شناخته شود.

فعالیت‌های مؤسسه‌ی آموزشی گات از سال ۱۳۸۸، آموزش تمامی زبان‌های زنده‌ی دنیا، از جمله انگلیسی، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، پرتغالی، یونان، سوندی، ارمنی، آلمانی، اوکراینی، هندی، هلندی و… بوده است. آموزشگاه زبان گات در مدت یک دهه با ارائه‌ی خدمات آموزشی جامع و به‌کارگیری منابع آموزشی مناسب توانسته بیش از ۱۰ هزار زبان‌آموز موفق بپروراند.

این امر موجب شد تا آموزشگاه زبان گات به‌عنوان یکی از بهترین آموزشگاه زبان در ایران شناخته شود. مرکز زبان گات ویژگی‌ها و وجه‌تمایزهایی درمقایسه‌با دیگر مؤسسات و آموزشگاه‌های زبان دارد.

شعبات مرکز زبان گات

آموزشگاه زبان گات در طی بیش از  یک دهه از آغاز فعالیت خود به دلیل اینکه توانسته به خوبی اصول آموزش زبان را پیاده کند آن هم با جدیدترین متد های آموزشی و کلاس های مجهز به وسایل نوین آموزشی توانست در همان سالهای ابتدایی تاسیس خود را در بین آموزشگاه های برتر جای دهد و طولی نکشید که برای بهترین بودن رقابت خود را آغاز کرد

و حاصل دسترنج آموزشگاه گات تا سال ۹۸ تاسیس 7 شعبه در استانهای تهران و گلستان بود

که این مرکز زبان در تمامی نقاط تهران(شمال، جنوب، مرکز،شرق) دارای شعب می باشد با توجه به اینکه افزایش شعبات کار آسانی است اما نگه داشتن سطح کیفی آنان از لحاظ آموزشی و محیطی و مدیریت شعبات جدید مخصوصا در ابتدای تاسیس آنان بسیار دشوار است.

از این رو در هر منطقه ای از تهران که هستید می توانید با خیال راحت مرکز زبان گات را برای یادگیری زبان دوم انتخاب کنید.

 

 

زبان هایی که در گات تدریس می شود؟

لازم به ذکر است بدانید که در مرکز زبان گات تمامی زبان های دنیا از جمله زبان انگلیسی، ترکی استانبولی، چینی، کره ای، ژاپنی، فرانسوی، عربی، زبان فارسی، پرتغالی، روسی، اسپانیایی، آلمانی،دانمارکی؛ کره ای، هندی و غیره زیر نظر اساتید مجرب و حرفه ای برگزار می شود.

دوره های آموزشی در موسسه گات

مرکز زبان گات دارای متنوع ترین دوره های آموزش زبان های خارجی اعم از: ترمیک (گروهی)، خصوصی، فشرده، فوق فشرده، آنلاین، کلاس های تربیت مدرس (T.T.C)، کلاس های بحث آزاد (Free discussion) ، کلاس های آمادگی در آزمون آیلتس و کلاس های آمادگی در آزمون سفارت ها می باشد. لازم به ذکر است که در تمامی شعبه های مرکز زبان گات، سیستم آموزشی یکپارچه  و مدیریت واحد بر قرار است.

 

آزمون تمامی زبان ها در موسسه گات

برگزاری کلاس های آمادگی آزمون های آیلتس، تافل، آزمون تستداف زبان آلمانی، آزمون دلف و دالف زبان فرانسه، TCF، آزمون TOPIK کره ای، آزمون HSK چینی، آزمون JLPTژاپنی، آزمون A1 و CNAVI هلندی، آزمون TOMER زبان ترکی، CLAVIS دانمارکی، PLIDA,CELI, CILS زبان ایتالیایی، TESTI NERSK,NORSKPROVE نروژی، ALPT زبان عربی، SWEDEX, TISUS  زبان سوئدی و DELE  زبان اسپانیایی و تمامی زبان های آموزشی در آموزشگاه زبان گات به صورت حرفه ای و استاندارد انجام می گیرد.

    https://didshahr.ir/27635

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.