https://didshahr.ir/3012

مدیر کل اداره استاندارد استان اردبیل از افتتاح سومین دفتر استانداردسازی در دانشگاه پیام نور اردبیل با هدف استفاده از ظرفیت موجود آزمایشگاه‌های فعال در دانشگاه‌ها و همچنین بهره‌گیری از تجربیات موفق اساتید و چهره‌های برجسته دانشگاهی در تدوین استانداردهای ملی و مشارکت در تدوین استانداردهای بین المللی خبر داد.

 

هاشم علایی

 

به گزارش دیدشهر، هاشم علایی، در مراسم افتتاح سومین دفتر استاندارد سازی در دانشگاه پیام نور اردبیل گفت: براساس مصوبه صدو هفتمین جلسه شورای عالی استاندارد و ابلاغیه معاون محترم رییس جمهور مبنی بر ایجاد دفاتر استاندارد سازی در دانشگاه ها در راستای برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه، اداره کل استاندارد استان اردبیل به منظور ارتباط هرچه بیشتر با اساتید و دانشجویان و ایجاد پل ارتباطی بین دانشگاه و صنعت، سومین دفتر استاندارد سازی استان را در دانشگاه پیام نور افتتاح می‌کند.

وی در ادامه اظهار داشت: هدف از راه‌اندازی دفاتر استاندارد سازی در دانشگاه‌ها استفاده از ظرفیت موجود آزمایشگاه‌های فعال در دانشگاه‌ها و همچنین بهره‌گیری از تجربیات موفق اساتید و چهره‌های برجسته دانشگاهی در تدوین استانداردهای ملی و مشارکت در تدوین استانداردهای بین المللی بیان کرد.

مدیر کل اداره استاندارد استان اردبیل به ظرفیت موجود در دانشگاه پیام نور و درخواست تائید صلاحیت در زمینه آزمون های عسل اشاره و گفت: با توجه به پتانسل های موجود آزمایشگاهی ، این دانشگاه می تواند به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران فعالیت داشته باشد.

علایی راه اندازی این آزمایشگاه به عنوان آزمایشگاه همکار امری مهم دانست و آمادگی اداره کل استاندارد اردبیل برای ارائه مشاوره‌های علمی و فنی جهت فعال سازی آزمایشگاه همکار در استان را اعلام نمود.

در آخر روحی رئیس دانشگاه پیام نور اردبیل بااستقبال ا ز افتتاح دفتر استاندارد سازی گفت : این دانشگاه با تمامی امکانات وتجهیزات و توان علمی خود در راستای ارتقای کیفیت کالا وخدمات همکاری لازم در اداره کل استاندارد انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.