https://didshahr.ir/3028

حسین پیرموذن با تاکید برحمایت دستگاه های اجرایی با سرمایه گذاران گفت: در این شرایط اقتصادی بهتر است با همکاری و تلاش هم متحدتر به پیشرفت بیاندیشیم و باعث تعطیلی واحد های تولیدی نشویم.

 

حسین پیر موذن

 

به گزارش دیدشهر، رئیس اتاق بازرگانی اردبیل در جلسه کمیته حمایت قضایی گفت: انتظار ما از دستگاه‌های اجرایی استان هم سویی و همکاری با فعالان بخش خصوصی و سرمایه گذاران است.

وی تاکید کرد: ما در کمیته حمایت قضایی بعضا با پرونده‌هایی روبرو هستیم که ادارات مرتبط بدون اینکه کار به کمیته بکشد می‌توانند مشکل سرمایه گذار را حل کنند، این اتلاف وقت و انرژی موجب دلسردی سرمایه گذاران می‌شود.

حسین پیرموذن در بیست و دومین جلسه کمیته حمایت قضایی، بیان کرد: باید در چنین شرایطی که در جنگ اقتصادی با دنیا به سر می‌بریم متحدتر از همیشه رو به جلو حرکت کنیم‌، تعطیلی هیچ واحد تولیدی بخاطر مشکلات ریز و درشت در چنین شرایطی به نفع کشور و استان اردبیل نیست.

رئیس اتاق بازرگانی اردبیل خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و مسئولین باید همراه با بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران تلاش کنند و در جهت کمک به وضعیت اقتصادی کشور و استان نقش خود را آنطور که انتظار می‌رود ایفا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.