https://didshahr.ir/4627

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل با اشاره به برخورداری ۹۳ درصدی خانوار روستایی استان از گاز طبیعی گفت: با افتتاح پروژه های در دست اجرا نزدیک به ۹۸ درصد خانوارها از گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

 

فیروز خدائی

 

به گزارش دیدشهر، فیروز خدائی با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی کارگر اظهار داشت: یازدهم اردیبهشت ماه که به نام روز جهانی کارگر مزین است یادآور تجلیل و تقدیر از زحمات قشر زحمت کشی است که پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) بر دستان آنان بوسه زد و این همه عزت و سربلندی و افتخار را نصیب کارگران عزیز کرد.

وی ضمن ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن روز جهانی کارگر را به جامعه کارگری استان و علی الخصوص کارگران شرکت گاز استان تبریک گفت و یادآور شد : در شرایط کنونی قریب به ۵/۹۹ درصد از خانوار شهری و بالغ بر ۹۳ درصد از خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند و با افتتاح پروژه های در دست اجراء قریب به ۹۸ درصد از خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند و این مهم ممکن نیست مگر با تلاش کارگران شریف؛ این سربازان عرصه کار و تلاش که با گام‌های کوچک دستاوردهای عظیم اقتصادی را برای ایران اسلامی رقم زده اند.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیلدر ادامه با اشاره به ضرورت توجه به رونق تولید در فرمایشات ابتدای سال مقام معظم رهبری، نگاه ویژه به ایجاد زیر ساختهای لازم برای گازرسانی به صنایع را از رویکردهای این شرکت عنوان کرد و گفت: آمادگی لازم را برای عقد قرارداد و تامین گاز مورد نیاز صنایع با حداقل هزینه را داریم و امیدوارم امسال بتوانیم حجم عظیمی از سوخت مایع مصرفی در صنایع و کارخانجات را با گاز طبیعی جایگزین کنیم.

خدایی همچنین از کاهش عملیات اجرایی شرکت در سطح استان خبر داد و افزود: در سالهای آتی تقریبا عملیات اجرایی رو به اتمام است و شرکت در حوزه بهره برداری و ارایه خدمات بایستی به سمت استفاده از تکنولوژی های جدید و چالاکی سازمانی و ارتقاء سطح کیفی خدمات گام بردارد تا هم راستا با حجم فعالیت اجرایی و افزایش مشترکین بتواند خدمات با کیفیت مطلوب را در سطح جغرافیایی استان برای مشترکین ارایه نماید.

وی با اشاره به اینکه بازتاب عملکرد تک تک کارکنان و علی الخصوص نیروهای کنتورخوان و گازبانان به عنوان خط مقدم ارایه خدمات به مردم شریف استان بر عملکرد کل سازمان تاثیرگذار است افزود: بایستی شما نیروهای کنتورخوان و گازبان و امدادگر در سرتاسر استان با عملکرد مثبت و ارتقاء رضایتمندی مشترکین گامهای موثری را در ارتقاء رضایتمندی جامعه بردارید.

گفتنی است در این مراسم که به منظور پاسداشت مقام کارگر و روز جهانی کارگر برگزار شده بود از جمعی از کارگران زحمتکش شرکت گاز استان اردبیل با اهداء لوح، تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.