https://didshahr.ir/853

این نوشتار به موضوع چاپ آگهی گم شدن مدرک تحصیلی در روزنامه و نحوه گرفتن مدرک تحصیلی جدید می پردازد.

چاپ آگهی گم شدن مدرک تحصیلی در روزنامه

به گزارش دیدشهر، چاپ آگهی گم شدن مدرک تحصیلی در روزنامه خیلی آسان است به شرطی که این روند به درستی صورت گیرد.

چاپ آگهی گم شدن مدرک تحصیلی در روزنامه به چه درد می خورد؟

قبل از هر گونه توضیحی باید بگوییم که هر نوع مدرکی که صادر می شود ممکن است برای دارنده تبعات حقوقی داشته و از آن باید محافظت کند.

یکی از تبعات حقوقی این است که هر کسی که یک مدرک را پیدا می کند ممکن است با تعویض عکس و سایر مشخصات از آن سوء استفاده کند، بر همین اساس طبق قانون هر کسی که مدرک معتبری را گم می کند باید در یکی از روزنامه های مجوزدار و دارای رتبه خوب مفقودی آن را اعلام کند.

روش درج آگهی مفقودی مدرک تحصیلی در روزنامه

در گام اول باید به قسمت آموزش دانشگاه مراجعه کنید و مدارک لازم را جهت صدور مدرک تحصلی جدید و یا همان المثنی را تهیه کنید.

یکی از این مدارک ها آگهی گم شدن مدرک تحصیلی در روزنامه می باشد.

طبق آیین نامه وزارت علوم این آگهی باید در سه نوبت و به فاصله 15 روزه از هم منتشر شود ولی برخی از دانشگاهها در دو نوبت هم قبول می کنند.

دیده شده است که برخی افراد این نوع آگهی را به یکی از نشریات سفارش می دهند که ممکن است دارای مجوز سراسری و کثیرالانتشار نداشته باشد در این صورت مجبور خواهد شد با صرف هزینه دوباره آن را چاپ کند.

برای حل این مشکل شما می توانید با شماره تماس 09121391822 تماس بگیرد تا آگهی شما با قیمت مناسب در یکی از روزنامه سراسری کثیرالاانتشار در نوبت انتشار قرار گیرد.

برای صرفه جویی در وقت، چاپ آگهی مفقودی مدرک تحصیلی در روزنامه ، بعد ز 24 ساعت منتشر و برای شما از طریق پست ارسال خواهد شد تا به دانشگاه تحویل دهید.

چاپ آگهی گم شدن مدرک تحصیلی در روزنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.