https://didshahr.ir/8995

کمک های اولیه در زمینه امداد و نجات و نیز پرورش و رشد استعدادها به کودکان و نوجوانان عضو کانون پرورش فکری استان اردبیل آموزش ویژه داده می شود.

 

رامین معبودی

کمک های اولیه

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)،  رامین معبودی افزود: این تفاهم‌نامه جهت ایجاد زمینه‌های همکاری مشترک فرهنگی، آموزشی و هنری، اجرای برنامه‌های مشترک برای افزایش دانش کودکان و نوجوانان در زمینه امداد و نجات و نیز پرورش و رشد استعدادهای کودکان و نوجوانان با همکاری ۲ ارگان و توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی منعقد شد.

وی اظهار داشت: بر اساس این تفاهم‌نامه آموزش ویژه کمک‌های اولیه برای پرسنل کانون توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل نیز انجام می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اضافه کرد: استقرار تیم‌های امداد و نجات هلال احمر در اردوهای درون استانی کانون برای آموزش، تامین ابزارهای کمک آموزشی هلال احمر در مراکز کانون و ایجاد امکان استفاده از امکانات جمعیت هلال احمر در برنامه‌های مشترک ۲ سازمان از جمله تعهدات جمعیت هلال احمر استان اردبیل در این تفاهم‌نامه است.

 

جمعیت هلال احمر

 

معبودی همچنین به تعهدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل اشاره کرد.

وی گفت: تخفیف ویژه عضویت و استفاده از خدمات کانون برای فرزندان پرسنل جمعیت هلال احمر در کانون و برگزاری کارگاه‌های هنری، ادبی و فرهنگی ویژه خانواده پرسنل جمعیت هلال احمر استان اردبیل بر اساس اعلام نیازها و اجرای برنامه های مشترک از جمله تعهدات کانون است.

۳۴ کانون ثابت و سیار در مناطق مختلف استان اردبیل در ارائه خدمات فکری، فرهنگی، آموزشی و هنری به کودکان و نوجوانان فعالیت دارند که از این تعداد ۲۴ کانون ثابت و ۱۰ کانون سیار می‌باشد.

بیش از ۶۵ هزار نفر عضو کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اردبیل هستند که ۲۱ هزار نفر آنها بصورت مستمر و ثابت از این مراکز خدمات دریافت می‌کنند.


گردشگری استان اردبیل | هلال احمر استان اردبیل | کمک های اولیه |رامین معبودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.