https://didshahr.ir/903

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری مسابقات جام باشگاه های جهان کشتی فرنگی در شهرستان اردبیل خبرداد و گفت: این مسابقه در روزهای 29 و 30 آذر ماه برگزار خواهد شد که این میزبانی ها می‌تواند در توسعه ورزش کشتی در استان اردبیل تاثیرگذار باشد

به گزارش دیدشهر، بهرام آقاخانی در مراسم افتتاحیه مسابقات ووشوی قهرمان کشوری که در سالن 6 هزار نفری حسین رضازاده برگزار شد اظهار کرد: در استان اردبیل تا پایان آذرماه سالجاری دو رویداد بین المللی در رشته های کشتی و شطرنج برگزار می شود.

وی افزود: مسابقات جام باشگاه های جهان کشتی فرنگی روزهای 29 و 30 آذر ماه در شهرستان اردبیل برگزار خواهد شد که این میزبانی ها می‌تواند در توسعه ورزش کشتی در استان اردبیل تاثیرگذار باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: مسابقات ووشوی قهرمان کشوری با حضور 34 تیم از سراسر کشور در حال برگزاری است که استان اردبیل با دو تیم در این رقابت ها شرکت کرده که شانس بیشتری برای کسب یکی از سکوهای قهرمانی کشور را دارد.

آقاخانی بیان کرد: رقابت های قهرمانی کشور در 2 بخش ساندا و تالو برگزار می شود و نفرات برتر آن برای اعزام به مسابقات جهانی 2019 به اردوی آمادگی تیم ملی کشورمان دعوت خواهند شد.

وی اضافه کرد: استان اردبیل در چند سال اخیر در رشته ورزشی ووشو در بخش ساندا بیشترین مدال را از مسابقات جهانی و آسیایی برای اردبیل به ارمغان آورده و این نشان از ظرفیت ووشو در استان اردبیل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.