https://didshahr.ir/905

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با تاکید بر گزینه تفاهم، همدلی و انسجام در فعالیتها گفت: سعی خواهیم کرد به دور از هرگونه حاشیه و تنش در تعامل با سایر نهادها به ارتقای جایگاه مهندسان کمک کنیم.

به گزارش دیدشهر، فرید صالحی عالی که در انتخابات هیئت مدیره جدید نظام مهندسی به عنوان رئیس جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل انتخاب شد، اظهار کرد: در دوره جدید فعالیت نظام مهندسی ساختمان تلاش می‌کنیم تا با تعاملف ارتباط و رایزنی با مسئولان کشوری برخی قوانین و مقررات به شکل مناسب و بروز اصلاح شده تا اهداف موردنظر در توانمندی جامعه مهندسان تحقق پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره از فعالیت سازمان نظام مهندسی سعی خواهیم کرد به دور از هرگونه حاشیه و تنش بر روی گزینه تفاهم، همدلی و انسجام فعالیت تاکید کرده و در تعامل با سایر نهادها به ارتقای جایگاه مهندسان کمک کنیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل ادامه داد: ما به راحتی می‌توانیم اصلاحات مورد نظر را در حوزه نظام مهندسی و بروزرسانی برخی از قوانین در سایه تعامل و همدلی سایر اعضا انجام دهیم که قطعا در این زمینه ثبات در تصمیم‌گیری‌ها و فعالیت‌ها با یک مدیریت و برنامه‌ریزی منطقی می‌تواند ما را به اهداف مورد نظر برساند.

صالحی عالی با ابراز خرسندی از روی کار آمدن وزیر جدید راه و شهرسازی و تعامل خوب وزیر با سازمان نظام مهندسی بیان کرد: قطعا قوانین و بخشنامه‌ها با همراهی وزیر به گونه‌ای تاثیرگذار و متناسب با شان و جایگاه مهندسان ابلاغ خواهد شد تا زمینه اجرایی شدن آن فراهم آید.

وی ادامه داد: بنده یقین دارم که در راستای حفظ منافع اعضا باید یک حرکت منسجم همراه با تعامل و همکاری‌های سازنده انجام شود که در این دوره بیشتر از دوره‌های قبل تلاشی جدی‌تر انجام خواهیم داد تا کارها به شکل شایسته به سرانجام برسد.

در هشتمین دوره فعالیت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل فرید صالحی عالی به عنوان رئیس این سازمان انتخاب و شایقی به عنوان نائب رئیس، انوری به عنوان دبیر و شفیعی به عنوان خزانه‌دار در سال اول فعالیت این سازمان انتخاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.