https://didshahr.ir/9637

در راستای مصرف بهینه گاز طبیعی و ترویج مصرف ایمنی در شهرستان خلخال برای دانش اموزان کلاس های آموزشی در مقاطع تحصیلی مختلف این شهرستان برگزار شد.

 

قطع گاز

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، کریم پور با اعلام این خبر افزود: در راستای فرهنگ سازی و ترویج مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی، اداره گاز شهرستان خلخال با همکاری آموزش و پرورش این شهرستان اقدام به برگزاری دوره آموزشی برای دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف این شهرستان کرد.

رئیس اداره گاز شهرستان خلخال با اشاره به این موضوع که افزایش آگاهی مشترکین گاز در زمینه مصرف ایمن و بهینه می تواند حفظ و صیانت از این سرمایه ملی و همچنین کاهش حوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی را به دنبال داشته باشد.

حضور ۲۳۰ دانش اموز در دوه های آموزشی شرکت گاز

وی اظهار داشت: در این دوره آموزشی ۲۳۰ نفر از دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی شهرستان خلخال حضور داشتند که آموزش های لازم به منظور عملی کردن شعار اصلاح الگوی مصرف، ترویج فرهنگ استفاده صحیح از گاز طبیعی و پیشگیری از خطر گاز گرفتگی ارائه شد.

کریم پور در پایان گفت: دانش آموزان با توجه به نقش تأثیر گذاری که در ارتباط با والدین و اصلاح فرهنگ اجتماعی دارند می توانند نقش فعال و موثّری در شکل گیری فرهنگ صحیح استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی داشته باشند.

رئیس اداره گاز شهرستان خلخال اظهار امیدواری کرد با برگزاری بیشتر دوره های آموزشی در سطح مدارس شاهد نهادینه شدن فرهنگ استفاده صحیح از گاز طبیعی در سطح جامعه باشیم.


گردشگری استان اردبیل | اخبار استان اردبیل| فرهنگ سازی مصرف بهینه گاز | اداره گاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.