https://didshahr.ir/9639

فرماندار خلخال از افزایش ۳ برابری اعتبارات عشایر در سال ۹۸ نسبت به سال های گذشته خبرداد و افزود: سه میلیارد ریال به امور عشایری خلخال اختصاص یافته است.

 

فریدون بابایی

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، فریدون بابایی از تخصیص سه میلیارد ریال به امور عشایری این شهرستان خبر داد و گفت: اعتبارات امسال عشایر این منطقه در مقایسه با سال قبل سه برابر افزایش یافته است.

وی در جریان توزیع پنل‌های خورشیدی عشایر روستاهای طویستان، پشکمان، سجهرود، برندق، جعفرآباد، ویو، آق‌سو از توابع بخش خورش‌رستم خلخال با اشاره به ضرورت توجه به جامعه عشایری شهرستان خلخال و تسهیل در زندگی آنها از برنامه‌ریزی برای ارتقای سطح زندگی جمعیت عشایری در سطح ۶۴ قشلاق و ییلاق این شهرستان خبر داد.

در راستای تولیدات داخلی از عشایر استان حمایت می کنیم

فرماندار خلخال با اشاره به ارزش تولیدات عشایر استان افزود: عشایر منطقه که ۶ درصد از کل جمعیت استان را تشکیل می دهند نقش مهمی در تولید محصولات داخلی داشته و برای توسعه و افزایش این تولیدات حمایت های لازم را از این قشر انجام می دهیم.

بابایی اضافه کرد: قرارداد تامین ۲ هزار تن نهاده دامی گندم و جو امسال منعقد شده تا این نهاده‌های دامی در قشلاقات عشایر استان توزیع شود.


گردشگری استان اردبیل | گردشگری خلخال | اعتبارات عشایر|فرمانداری خلخال| فریدون بابایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.