https://didshahr.ir/9641

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل از پیشرفت فیزیکی ۳۳ درصدی طرح ایمن سازی در شهر معمولان و ۸ روستای این بخش با همت بنیاد مسکن اردبیل خبر داد.

 

مسکن

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، فرهاد سبحانی اظهار کرد: بنیاد مسکن استان اردبیل، معین خدمت‌رسانی به مردم منطقه سیل‌زده بخش معمولان و ۱۲۵ روستای این بخش بوده که از اواخر فروردین ماه سال‌جاری فعالیت گسترده خود را در این بخش آغاز کرده است.

وی از احداث ۲۵۰ واحد شهری و ۸۰۰ واحد مسکونی روستایی در مناطق سیل‌ زده معمولان لرستان توسط بنیاد مسکن استان اردبیل خبر داد و گفت: عملیات احداث واحدهای مسکونی همچنان ادامه دارد و از پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی برخوردار است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: تعمیر یک‌ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی در شهر و ۱۲۵ روستای بخش معمولان استان لرستان به اتمام رسیده است.

اتمام بازسازی ۶۰۰ واحد مسکونی در معمولان

سبحانی با اشاره به روند احداث واحدهای احداثی در مناطق روستایی و شهری بخش معمولان استان لرستان، افزود: ۶۰۰ واحد از مجموع ۸۰۰ واحد روستایی به مراحل پایانی رسیده و ۴۰ واحد از مجموع ۲۵۰ واحد مسکونی شهری نیز در مراحل پایانی است.

وی از بسیج امکانات و نیروی انسانی بنیاد مسکن استان برای خدمت‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده معمولان خبر داد و بیان کرد: هم اکنون ۶۰ نفر از کارکنان اداره کل بنیاد مسکن استان با بسیج امکانات و ماشین‌آلات اداره کل در حال خدمت‌رسانی به مردم این منطقه سیل‌زده هستند.

مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل با قدردانی از همکاری و هم‌افزایی گروه‌های جهادی استان با بنیاد مسکن اردبیل در مناطق سیل‌زده معمولان لرستان، گفت: طرح ایمن‌سازی در شهر معمولان و ۸ روستای این بخش با پیشرفت فیزیکی ۳۳درصد همچنان با شتاب ادامه دارد.


گردشگری استان اردبیل | اخبار استان اردبیل |طرح ایمن‌سازی در معمولان |بنیاد مسکن استان اردبیل | فرهاد سبحانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.