https://didshahr.ir/9843

پارک بانوان در شهرستان نیر با همکاری جهاد دانشگاهی استان بهره برداری خواهد شد تا با ایجاد مکان‌های امن تفریحی و ورزشی، زیرساخت‌ خوبی برای ایجاد نشاط و سلامتی بانوان فراهم شود.

 

فضای سبز-پارک

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، با هدف مطالعه مکان‌یابی پارک بانوان شهر نیر، قرارداد همکاری بین جهاد دانشگاهی استان اردبیل و شهرداری نیر منعقد شد.

در جلسه امضای این قرارداد مدیر مرکز خدمات تخصصی مطالعات شهری جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: در راستای ماموریت اخذ شده از دفتر فنی استانداری اردبیل و در راستای تحقق اولویت اصلی سند راهبردی طرح سلامت استان، جهاددانشگاهی اقدام به مطالعه مکان‌یابی پارک بانوان شهرهای استان اردبیل می‌کند.

مهرداد موجبی با بیان اینکه بانوان نقش مهمی در تربیت روحی و روانی افراد خانواده و جامعه دارند، افزود: با توجه به اینکه حضور موثر بانوان در جامعه به خوبی مشهود است لذا احداث پارک‌های بانوان می‌تواند در بهبود کیفیت زندگی آنان تاثیر بسزایی داشته باشد.

در این جلسه شهردار نیر اظهار کرد: درصدد هستیم در کنار انجام اولویت‌های عمرانی شهرداری، برنامه‌ریزی مناسبی برای تامین فضای ورزش و پارک‌ برای حفظ سلامت جسمی و روانی همشهریان داریم.

سیامک فرجی با اشاره به اینکه نیمی از جمعیت را بانوان تشکیل می‌دهند، افزود: در راستای اجرای مصوبه شورای شهر نیر و با همکاری و مشاوره جهاددانشگاهی استان اردبیل نسبت به مکان‌یابی فضای مناسبی برای احداث پارک بانوان در این شهر اقدام خواهد شد تا با ایجاد مکان‌های امن تفریحی و ورزشی، زیرساخت‌ خوبی برای ایجاد نشاط و سلامتی بانوان فراهم شود.


گردشگری استان اردبیل | گردشگری اردبیل | پارک بانوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.