https://didshahr.ir/9903

برگزاری مانور انفجار و آتش سوزی در ایستگاه CGS شهرستان پارس آباد که با برنامه ریزی و نظارت واحد HSE شرکت گاز استان اردبیل به اجراء درآمد،

 

 

اطفای حریق آتش نشانی

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)،  مانور انفجار و آتش سوزی در اثر عملیات خراب کارانه در ایستگاه CGS شهرستان پارس آباد به همّت اداره گاز این شهرستان و در راستای اجرای سیاست های پدافند غیر عامل اجراء شد.

افزایش توانمندی واحدهای عملیاتی با اجرای مانور

اسماعیلی هدف از اجرای این مانور را ایجاد آمادگی در افزایش توانمندی واحدهای عملیاتی برای توسعه راه حل های مقابله با بحران انفجار، مهار آتش سوزی و با مشارکت فعال واحدهای معین و سایر سازمان ها و ادارات به منظور کاهش آسیب پذیری، حفظ زیر ساخت های حیاتی و مدیریت بحران ناشی از تهدیدات دشمن و حوادث احتمالی غیر مترقبه عنوان کرد.

وی ضرورت بررسی نقاط ضعف و قدرت نیروها و امکانات و همچنین بررسی همکاری دستگاه های امدادی و خدمات رسان در شرایط فوق العاده را یادآور شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت : این مانور با هماهنگی و همکاری واحدهای درون سازمانی و برون سازمانی برنامه ریزی و اجرایی شده است.

اسماعیلی افزود: در راستای اهداف استراتژیک پدافند غیرعامل برگزار شد و در آن با فرض انجام عملیات خراب کارانه و آتش سوزی در ایستگاه گازی شهرستان پارس آباد، بلافاصله مسئول حراست گزارش آتش سوزی را به واحد امداد ابلاغ نمود و مسئول شیفت سریعاً با اکیپ های امدادی به منطقه اعزام و نسبت به قطع جریان گاز و ایمن سازی محوطه اقدام نمودند.

وجود ۵۴ هزار مشترک گاز طبیعی در پارس آباد

وی در پایان ضمن تقدیر از فرماندار و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان پارس آباد و کلیه واحدها و سازمانهای درگیر در مانور اظهار کرد : با وجود بیش از ۵۴ هزار مشترک گاز خانگی، صنعتی و عمومی در این شهرستان و همچنین نظر به اهمیّت صنایع تبدیلی موجود در منطقه و احتمال وقوع حوادث خراب کارانه به دلایل مختلف، ارتقاء آمادگی نیروهای درگیر و هماهنگی بین سازمانی در سطح شهرستان به منظور مقابله با حوادث غیر مترقبه امری ضروری برشمرد.

 


گردشگری استان اردبیل | شرکت گاز استان اردبیل | مانور انفجار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.