https://didshahr.ir/9905

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با جمعی از کارمندان دانشگاه با حضور در منزل خیر سلامت استان اردبیل حاج علی نجف زاده از وی تجلیل و قدردانی کردند.

 

تقدیر، تودیع و معارفه

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)،  دکتر قدرت اخوان اکبری به همراه معاون درمان و اعضای هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان با حضور درمنزل خیر نیکوکار و ارجمند حاج علی نجف زاده با وی دیدار و ملاقات کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این دیدار در جمع خانواده نجف زاده با تمجید و قدردانی از عمل الهی و ارزشمند این خیر وارسته افزود؛ اقدام بی نظیر و خداپسندانه حاج آقای نجف زاده در اردبیل وحمایتهای خانواده بزرگوارشان دراهدای زمین برای احداث بیمارستان پانصدتختخوابی مصداق بارزی از دستورالهی است که تنهاانسانهای شایسته و معنویت محور میتوانند در راستای خدمت به مردم از ارزشهای مادی خود بگذرند .

وی افزود؛ اهدای زمین برای ساخت بیمارستان دراردبیل درمسیرخدمت به مردم بسیار ارزشمند بوده واین اقدام خیربزرگوار حاج نجف زاده الگویی برای خیرین عزیز استان است که با ورود به این عرصه متولیان حوزه سلامت را دررفع کمبود وجایگزینی بیمارستانهای فرسوده همچنین اصلاح زیرساختهای حوزه سلامت استان مارا یاری کنند.

گفتنی است خیرحوزه سلامت حاج علی نجف زاده حدود ۵هکتار زمین مرغوب وبرخیابان جام جم را به ارزش تقریبی ۵۰ میلیارد تومان جهت ساخت بیمارستان ۵۰۰تختخوابی اهدا کرده استگردشگری استان اردبیل | تجلیل | دانشگاه علوم پزشکی | خیرین سلامت 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.