https://didshahr.ir/10188

با سرمایه گذاری ۵ میلیارد تومانی در منطقه گردشگری شیروان دره‌سی، شابیل و قوتورسویی در دامنه کوه سبلان کاروانسرای اقامتی احداث می شود.

 

ایمانعلی ایمانی

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر از احداث مرکز اقامتی به شکل کاروان‌سرا در مسیر گردشگری لاهرود خبر داد.

ایمانعلی ایمانی در بازدید از پروژه احداث مرکز اقامتی اظهار کرد: این واحد اقامتی و پذیرایی به سبک معماری سنتی و به شکل کاروان‌ سرا احداث می شود.

سرمایه گذاری ۵ میلیاردی برای احداث مرکز اقامتی در مشگین شهر

وی افزود: این واحد اقامتی توسط بخش خصوصی و با سرمایه گذاری ۵ میلیارد تومانی احداث می‌شود که برای نفر اشتغال‌ زایی خواهد داشت و کل مساحت این پروژه ۶ هزار متر مربع و میزان ساخت و ساز ۱۵۰۰ متر مربع خواهد بود.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر تشریح کرد: در این مجموعه ۲۰ واحد اقامتی به شکل کاروان‌ سرا و با ۸ آلاچیق، رستوران، سوپر مارکت، پیست اسب‌دوانی و شترسواری احداث می‌شود و پذیرایی در آن به شکل سنتی خواهد بود.

ایمانی با تاکید بر اینکه این واحد اقامتی در منطقه گردشگری شیروان دره‌سی، شابیل و قوتورسویی در دامنه کوه سبلان احداث می‌شود، بیان کرد: با بهره‌ برداری از این پروژه مشکلات اقامت مسافران کاهش خواهد یافت.

وی گفت: در ماه‌های اخیر مشگین شهر به یکی از مقاصد اصلی سفر به ویژه برای طبیعت‌گردان تبدیل شده است و تقویت تاسیسات اقامتی در افزایش ماندگاری مسافران موثر خواهد بود.


گردشگری استان اردبیل | گردشگری مشگین شهر |کاروانسرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.