https://didshahr.ir/10830

بزرگترین مرکز خدماتی گردشگری با سرمایه گذاری ۳ میلیارد تومانی در مساحت بالغ بر ۸۰ هزار مترمربع در شغاله دره نمین احداث خواهد شد.

 

نمین

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نمین از احداث مرکز خدمات گردشگری در شغاله دره نمین واقع در مرکز استان اردبیل خبر داد.

منوچهر نورزاده در بازدید فرماندار نمین از این پروژه تصریح کرد: این مرکز بزرگ خدمات گردشگری در منطقه شغاله دره مقابل تونل نمین احداث می شود.

وی افزود:  این طرح با عنوان مرکز بزرگ خدماتی و تفریحی گردشگری در ۷ فاز عملیاتی شامل ایجاد برکه آبی و تفریحی صید ماهی، محوطه سازی زیبا و متناسب با طبیعت گردی، نمایشگاه دائمی هنرهای دستی، سایت پرورش گلها و درختان محلی و پرورش گونه های پرندگان، ایجاد آلاچیق، نصب تله سیژ، پل چوبی و غیره است.

سرمایه گذاری ۳ میلیارد تومانی در پروژه گردشگری نمین

مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نمین گفت: حجم سرمایه گذاری این پروژه بیش از ۳ میلیارد تومان در مساحت بالغ بر ۸۰ هزار مترمربع است.

به گفته نورزاده این طرح گردشگری به دلیل قرار گرفتن در محور ورودی استان و شهرستان از سمت شمال و موقعیت مناسب تاثیر به سزایی در جذب توریسم و رونق اقتصاد گردشگری و ارتقا رضایتمندی مسافرین و گردشگران خواهد داشت.


گردشگری استان رادبیل | اخبار گردشگری | گردشگری نمین |میراث فرهنگی | منوچهر نورزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.