https://didshahr.ir/11092

دروه آموزشی رعایت ایمنی برای کاربران جایگاه‌های CNG با حضور کلیه کاربران این جایگاهها طی سه روز در سالن آموزشی منطقه با استفاده ازاساتید مجرب در اردبیل برگزار شد.

 

 

سید حجت مدنی

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: در راستای آمادگی و استفاده صحیح و بدون حادثه ،دروه آموزشی برای کاربران جایگاه‌های CNG با حضور کلیه کاربران این جایگاهها طی سه روز در سالن آموزشی منطقه با استفاده ازاساتید مجرب برگزار شد.

سید حجت مدنی با اشاره به خطرات و شبه خطرات پیرامونی جایگاه‌های CNG ضرورت برگزاری دوره‌های مختلف ایمنی، آموزش استفاده صحیح ازتجهیزات CNG و سایر دوره‌های مرتبط را در راستای کاهش مخاطرات و افزایش ضریب ایمنی جایگاه از اولویت‌های این حوزه دانست.

وی یادآور شد: امیدواریم با تلاش کارشناسان منطقه با توجه به تفاهم‌نامه فی مابین با سازمان آموزشی استان بتوانیم دوره‌هایی آکادمیک و تخصصی همراه مدارک معتبر جهت افراد شاغل در جایگا‌های گاز طبیعی استان همچون سنوات گذشته برگزار نماییم.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل در ادامه افزود: این دوره آموزشی با عنوان ((دوره آموزش عمومی اپراتوری جایگاه‌های CNG)) در دو قالب تئوری و عملی برای۱۲۰ نفر از اپراتورهای جایگاه‌های CNG منطقه به میزان ۲۴۰ نفر ساعت طی سه روز اجرا شد.

مدنی خاطرنشان کرد: آشنایی با ایستگاه‌های سوخت رسان CNG، تاریخچه استفاده از CNG، مزایای گاز طبیعی نسبت به سوخت های دیگر، آشنایی با مخازن و ایمنی دستگاه‌های سوخت‌رسان و همچنین استانداردهای جایگاه‌های سوخت‌ CNG از جمله مهمترین سر فصل های بود ،که در این دوره آموزشی برای کاربران تشریح شد.

گفتنی است براساس دستورالعمل‌های اجرایی، اشتغال در جایگاه‌های CNG استان منوط به داشتن گواهینامه حضور در این دوره ها می باشد.


گردشگری استان اردیبل | اخبار استان اردبیل | اردبیل | نفت | سید حجت مدنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.