https://didshahr.ir/11285

با ابقا شهردار اردبیل در جایگاه خود تصمیم برآن شد تا پروژه های عملیاتی شهر را با اولویت دنبال کنند تا کارهای بر زمین مانده سامان گرفته و به ثمر بنشیند.

 

زهرا قدیمی

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، سخنگوی شورای شهر اردبیل گفت: تکمیل پل قدس نیازمند اعتبارات دولتی است که در سفر رئیس جمهور دنبال جذب منابع برای این پروژه هستیم.

زهرا قدیمی اظهار کرد: با توجه به طرح برخی مباحث در بیرون از شورا مبنی بر استعفا و یا استیضاح شهردار و همچنین حکم قضائی در مورد تابلوهای تبلیغاتی اعضای شورای شهر مصمم هستند تا در مورد ادامه کار شهردار اردبیل تصمیم‌گیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: با اکثریت آرا صلاحیت شهردار اردبیل برای ادامه کار تائید شد تا با تاکید بر بعد نظارتی شهردار بتواند به فعالیت خود ادامه داده و در این منصب ابقا شود.

ادامه فعالیت شهردار در گرو تایید نهایی وزارت کشور

عضو شورای شهر اردبیل افزود: با توجه به رای مساوی پنج به پنج در مقابل آرای مخالفان و یک رای ممتنع قرار شد صورت جلسه برای تائید نهایی به وزارت کشور ارسال شود تا نظر نهایی آنها در مورد ادامه فعالیت شهرداری اعلام شود.

قدیمی با تاکید بر نظارت بیشتر در روند فعالیت‌های شهری و تاکید بر همگرایی و همسوئی در انجام خدمات عمرانی و عمومی به شهروندان بیان کرد: شهرداری اردبیل از این به بعد با نظارت و تقویت بعد اجرایی به فعالیت خود ادامه خواهد داد تا زمینه برای حرکت مفید و موثرتر در پیشبرد امور فراهم آید.

وی ادامه داد: با اولویت اجرای پروژه‌های مختلف در سطح شهر اردبیل دنبال می‌شود تا کاستی‌های گذشته جبران شود که البته باید به صراحت گفت که هم اکنون با تلاش و پیگیری شورا و شهرداری فعالیت‌ها مطلوب به پیش می‌رود و انتظار می‌رود تا با توجه به مطالبه عمومی در فصل کاری پیش‌رو با قوت و قدرت بیشتر کارها به انجام برسد.

پیشبرد پروژه ها با جدیت دنبال می شود

سخنگوی شورای شهر اردبیل گفت: در این شرایط سخت اقتصادی شورا و شهرداری کارها را با جدیت و توان و وسع مالی خود به پیش می‌برد و تصمیم گرفته شد تا در بعد پیگیری و نظارت ضعف‌های گذشته رفع و بر نقاط قوت افزوده شود.

قدیمی بیان کرد: اخیرا در نشستی که با شهرداران مناطق پنجگانه و شورابیل داشتیم، تصمیم بر این شد تا با اولویت اجرای پروژه‌ها را دنبال کنند تا کارهای بر زمین مانده سامان گرفته و به ثمر بنشیند.

وی خاطرنشان کرد: برخی پروژه‌ها نظیر پل قدس نیازمند تامین اعتبار از محل بودجه دولتی است که قرار است در سفر رئیس جمهور پیشنهاد تامین اعتبار این پروژه ارائه شود تا هر چه سریعتر پل قدس تکمیل و آماده بهره‌برداری شود.گردشگری استان اردبیل| اخبار استان اردبیل| شورای شهر اردبیل| زهرا قدیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.