https://didshahr.ir/12397

پارک آبی اکوا با هدف ایجاد تاسیسات متمایز تفریحی- سرگرمی در شهر گردشگری سرعین احداث می شود.

 

سرعین

 

به گزارش دیدشهر، در آیین کلنگ زنی این مجموعه تفریحی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان هدف از راه‌اندازی پارک‌های آبی را ایجاد تاسیسات متمایز تفریحی- سرگرمی در سرعین عنوان کرد.

نادر فلاحی با بیان اینکه پیش از این نیز مجموعه‌هایی با کارکرد تفریح و بازی‌های آبی در سرعین کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز شده است، افزود: چنین مجموعه‌های مفرحی مناسب برای تمامی گروه‌های سنی است.

وی با اشاره به اینکه حجم سرمایه گذاری در این پروژه ۶۰۰ میلیارد ریال است، افزود: این مجموعه در ورودی شهر سرعین احداث می‌شود و بی‌شک منجر به تنوع جاذبه‌های شهر سرعین خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همچنین با اشاره به بهره برداری از مجموعه تجاری و پذیرایی آتا در شهر سرعین گفت: این پروژه سرمایه گذاری نیز با هزینه کرد ۵۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

به گفته فلاحی پروژه‌های سرمایه گذاری گردشگری در سال‌های اخیر با حمایت نهادهای اجرایی و استاندار اردبیل رونق گرفته و در حال حاضر نیز ۱۰۸ پروژه در سطح استان اجرا می‌شود.

وی با اشاره به حمایت ویژه از سرمایه گذاری گردشگری گفت: این مهم به چند دلیل عمده از جمله رونق گردشگری مناطق و تقویت اقتصاد گردشگری و همچنین اشتغال زایی انجام می‌شود.


گردشگری استان اردبیل| سایت گردشگری استان اردیبل| اخبار گردشگری | سرعین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.