https://didshahr.ir/14341

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردبیل با بیان اینکه تاسیسات گردشگری اردبیل تعطیلی کرونا را فرصتی مناسب برای تعمیرات داخلی مجموعه‌های خود دانسته و در این زمینه اقدام کرده‌اند، گفت:‌ ۳۰۰میلیارد ریال برای بازسازی این تاسیسات هزینه شده است.

محمدرضاشایقی

به گزارش دیدشهر؛ محمدرضا شایقی در بازدید از مجتمع‌های اقامتی بین‌راهی اردبیل اظهار کرد:‌ تاسیسات گردشگری اردبیل تعطیلی کرونا را فرصتی مناسب برای تعمیرات داخلی مجموعه‌های خود دانسته و فعالیت‌هایی در این حوزه در حال انجام است.

وی افزود: اغلب پروژه‌های گردشگری در سطح شهرستان اردبیل که پروانه‌های ساخت و بهره‌برداری خود را از میراث فرهنگی گرفته بودند، در این فرصت نسبت به تعمیر و بازسازی مجموعه‌های خود اقدام کردند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردبیل بیان کرد:‌ با این اقدامات، تاسیسات گردشگری در منطقه نوسازی شدند تا با ازسرگیری مسافرت‌ها و صدور مجوز در این زمینه از سوی ستاد ملی پیشگیری از کرونا به مسافران و گردشگران خدمات‌رسانی کنند.

شایقی گفت:‌ در حال حاضر این مراکز و تاسیسات آماده پذیرش گردشگران و مسافران ورودی به استان بعد از بیماری کرونا هستند و انتظار می‌رود در ایام پساکرونا با تقویت حضور گردشگران در استان، خسارات وارده به این بخش جبران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.