https://didshahr.ir/14481

معاون گردشگری اردبیل از صدور اولین گواهینامه حرفه‌ای کسب‌وکارهای گردشگری در فضای مجازی در استان خبر داد.

صغری فرشی

به‌گزارش دیدشهر؛ صغری فرشی در جلسه بررسی رونق گردشگری مجازی در اردبیل اظهار کرد: در راستای حمایت از فعالان مؤثر حوزه کسب‌وکارهای گردشگری فضای مجازی و تحقق منویات مقام معظم رهبری، اداره‌کل استان اقدام به صدور اولین گواهینامه حرفه‌ای کسب‌وکارهای گردشگری در فضای مجازی کرد.

او بیان کرد: با توجه به ضرورت ایجاد اشتغال جوانان با استفاده از ظرفیت فناوری‌های نوین در صنعت گردشگری و تأثیر مثبت فضای مجازی در دوران پساکرونا، فرصت حاصله از این کسب‌وکارها برای استان بسیار مهم و مفید است.

معاون گردشگری اردبیل افزود: همچنین در راستای سیاست‌های توسعه گردشگری استان از تمام دستگاه‌ها و ارگان‌های ذی‌ربط که با فعالان و علاقه‌مندان این حوزه ارتباط دارند، خواسته شد که ضمن راهنمایی متقاضیان، افراد را برای دریافت این گواهینامه تشویق کنند.

او گردشگری مجازی و الکترونیکی را از اولویت‌های مهم در راستای ایجاد رونق در صنعت گردشگری در استان برشمرد و تصریح کرد: در این زمینه برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم انجام شده تا بتوانیم در کنار معرفی هر چه بیشتر ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری استان در فضای مجازی بستر ایجاد اشتغال در این حوزه را نیز فراهم آوریم.

فرشی گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و قابلیت‌هایی که در بخش گردشگری استان وجود دارد باید از ظرفیت فضای مجازی در سطح ملی و بین‌المللی بهره‌برداری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.