https://didshahr.ir/16265

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان گرمی از پیشرفت فیزیکی ۷۵درصدی مجتمع تفریحی، پذیرایی و اقامتی گیلارلو در شهرستان گرمی خبر داد.

گیلارلو

 

به‌گزارش دیدشهر؛ علی حسین‌زاده در بازدید از طرح گردشگری گیلارلو و بررسی مراحل ساخت و تکمیل این مجموعه اظهار کرد: در حال حاضر مجتمع تفریحی، پذیرایی و اقامتی گیلارلو در شهرستان گرمی۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تلاش و جدیت بر بهره‌برداری از این طرح تا پایان سال است.

او افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود در این شهرستان، تجهیز زیرساخت‌ها از نظر گردشگری و توسعه این صنعت با صدور مجوزهایی از قبیل مجوز احداث مجموعه‌های گردشگری و همچنین تشویق سرمایه‌گذاران به ‌منظور سرمایه‌گذاری در این صنعت نوپا، در دستور کار این اداره‌ قرار دارد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گرمی عنوان کرد: مجتمع تفریحی، پذیرایی و اقامتی گیلارلو با پیشرفت فیزیکی مناسب با حجم سرمایه‌گذاری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۱۲ نفر در حال ساخت است.

حسین‌زاده با بیان اینکه در جریان این بازدید مسائل و مشکلات این مجتمع‌ گردشگری مورد بررسی قرار گرفت، گفت: ساخت این مجتمع‌ ابتکار ارزنده‌ای است که می‌تواند رونق گردشگری را به همراه داشته باشد.

او ظرفیت‌های گردشگری شهرستان گرمی را منحصربه‌فرد دانست و بیان کرد: با بهره‌برداری از این ظرفیت‌ها تلاش می‌کنیم تا زمینه برای رونق و توسعه هر چه بیشتر در شهرستان را فراهم آوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.