https://didshahr.ir/16636

سرپرست اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان کوثر ایجاد بازارچه صنایع ‌دستی در کوثر را از برنامه ‌های مهم در شهرستان برشمرد و گفت: ایجاد این بازارچه زمینه رونق فروش تولیدات صنایع‌ دستی در کوثر را فراهم می ‌کند.

صنایع دستی

 

به‌گزارش دیدشهر؛ جهانگیر شهبازی در دیدار با شهردار و شورای شهر گیوی اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده با همکاری و تعامل با شهرداری و شورای شهر کوثر در راستای توسعه گردشگری در شهرستان اقدام می‌شود.

اوتوسعه زیرساخت‌ها همچون احداث سرویس بهداشتی در مناطق گردشگری را زمینه‌ساز حضور هر چه بیشتر گردشگران در منطقه دانست و افزود: با همکاری شورای شهر و شهرداری در این زمینه اقدامات لازم انجام خواهد شد تا شاهد جذب هر چه بیشتر گردشگران به شهرستان باشیم.

سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر از برگزاری برنامه‌ها و جشنواره‌های مشترک با شهرداری و شورای شهر در کوثر خبر داد و گفت:‌ در زمینه برگزاری این برنامه‌ها در حوزه‌های مختلف میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در ایام پساکرونا هدفگذاری‌های اساسی انجام شده است.

شهبازی ایجاد بازارچه صنایع‌دستی در کوثر را از برنامه‌های مهم در شهرستان برشمرد و بیان کرد:‌ رونق و توسعه تولید و فروش صنایع‌دستی گامی در راستای حمایت از فعالان و شاغلان حوزه صنایع دستی به شمار می‌رود که با ایجاد بازارچه صناییع دستی به دنبال تحقق این مهم هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.