https://didshahr.ir/16979

نماینده مردم شهرستان ‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای ایجاد رونق هر چه بیشتر در پل معلق تمام شیشه ‌ای هیر، موانع و معارض این پروژه با پیگیری جدی حل می‌ شود.

پل معلق هیر

 

به‌گزارش دیدشهر؛ صدیف بدری در بازدید از پل معلق هیر و بررسی مشکلات این پروژه گردشگری اظهار کرد: طی یک ماه آینده زیرساخت‌های پل هیر از جمله راه دسترسی این پروژه تکمیل می‌شود.

او با تاکید بر اینکه باید در سریع‌تربن زمان ممکن زیرساخت‌های پروژه تکمیل شود، گفت: اقدامات میراث‌فرهنگی در حمایت از این مجموعه مناسب بوده و انتظار می‌رود تداوم داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسئولان و مدیران مربوطه باید حمایت عملی از سرمایه‌گذاران پروژه و رفع موانع داشته باشند و سخت‌گیری نکنند.

 

پل معلق هیر

بدری افزود: پروژه پل هیر در مقیاس بین‌المللی راه‌اندازی شده و همت و تلاش سرمایه‌گذاران و مدیران مجموعه و میراث‌فرهنگی استان و شهرداری و شورای شهر قابل قدردانی است.

او با بیان اینکه با جدیت تکمیل زیرساخت‌های پروژه و تعهدات دستگاه‌های اجرایی را درقبال این پروژه پیگیری خواهم کرد، تصریح کرد: معارض و موانع پروژه نیز با پیگیری جدی حل می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تسهیل در رفع مشکلات پروژه و تسریع در صدور پروانه بهره‌برداری گفت: با توجه به اینکه پروژه افتتاح و راه‌اندازی شده است، باید مشکلات آن هر چه سریع‌تر برطرف شود.

 

پل معلق هیر

۱۲ میلیارد ریال برای تامین زیرساخت پل معلق هیر هزینه شد

محمدرضا شایقی رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان اردبیل نیز با اشاره به حمایت اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان از سرمایه‌گذار این پروژه بیان کرد: تا کنون بیش از ۱۲ میلیارد ریال در خصوص زیرساخت در این پروژه هزینه شده است.

او با بیان اینکه راه دسترسی این مجموعه نیز از اعتبارات میراث‌فرهنگی تکمیل می‌شود، تصریح کرد: در راستای توسعه سرمایه‌گذاری در سطح شهرستان از سرمایه‌گذاران در منطقه حمایت‌های همه‌جانبه‌ای انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.