https://didshahr.ir/17237

استاندار اردبیل گفت: اولین سکوی پرش کشور برای پیست اسکی اوجور طراحی شده که این مکان را از سایر پیست‌ های کشور منحصر کرده و مورد استقبال گردشگران و ورزشکاران قرار می‌گیرد.

اکبر بهنام جو

 

به‌گزارش دیدشهر؛ اکبر بهنام‌جو در بازدید از روند اجرای طرح‌های گردشگری سرعین اظهار کرد: اجرای طرح‌های زیرساختی در راستای توسعه بخش گردشگری شهرستان سرعین با تزریق اعتبارات لازم شتاب گرفته است.

او با بیان اینکه راه‌ منطقه گردشگری آلوارس در دامنه سبلان که با تامین اعتبار امسال شروع شده تا تابستان آینده به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: این راه از اهمیت بالایی در توسعه گردشگری برای سرعین و استان برخوردار است و اعتبار لازم برای بازسازی و تکمیل این راه تامین می‌شود.

استاندار اردبیل بیان کرد: پیست اسکی اوجور در این منطقه از دیگر مراکز تفریحی و گردشگری در حال اجرا بوده که از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار است و تلاش می‌شود برق‌رسانی به این پیست تا دو ماه آینده و زیرسازی آن نیز تا پایان سال به اتمام برسد.

 

پیست اسکی

بهنام‌جو افزود: دستگاه بالابر این پیست توسط بخش خصوصی نصب شده و آماده بهره‌برداری بوده و رستوران آن نیز توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی در حال اجراست و در سال آینده طرح احداث هتل این پیست را اجرا می‌کند.

او این پیست را از جمله پیست‌های مهم کشور به دلیل برف‌گیر بودن پیست عنوان کرد و گفت: محل این پیست از شیب مناسبی برخوردار است و در بیشتر فصول سال برف در این منطقه مشاهده می‌شود.

استاندار اردبیل عنوان کرد: سکوی پرش نیز برای این پیست طراحی شده که این مکان را از سایر پیست‌های کشور منحصر کرده و مورد استقبال گردشگران و ورزشکاران قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.