https://didshahr.ir/17830

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از حمایت از احداث هتل پنج ستاره در شورابیل خبر داد و گفت: در صورت تسریع در اجرای هتل در شورابیل، این طرح مورد حمایت کامل نمایندگان و مسئولان استان خواهد بود.

هتل

 

به گزارش دیدشهر؛ علی نیکزاد در بازدید از محل اجرای هتل پنج‌ستاره ویستریا اردبیل اظهار کرد: متاسفانه در اطراف شورابیل چندین پروژه به بهانه‌های مختلف یا اختلاف با شهرداری نیمه‌کاره رها شده و چهره نامناسبی را به منطقه تحمیل کرده است که باید از این امر جلوگیری شود.

او از حمایت از احداث هتل پنج‌ستاره در شورابیل خبر داد و بیان کرد: انتظار ما این است که هتل پنج‌ستاره شورابیل سریعا عملیاتی شود که در صورت تسریع در اجرا مورد حمایت کامل نمایندگان و مسئولان استان خواهد بود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری استان اردبیل افزود: با توجه به این ظرفیت‌ها باید زیرساخت‌هایی فراهم شود تا بتوانیم زمینه برای توسعه استان با استفاده از این ظرفیت‌ها را فراهم آوریم.

صدور موافقت اصولی برای طرح‌های سرمایه‌گذاری در کمترین زمان

نادر فلاحی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این بازدید گفت: رویکرد اداره کل میراث‌فرهنگی، حمایت از تمامی سرمایه‌گذاران به‌ویژه در پروژه‌های پیشران است و این اداره‌کل در راستای رونق اقتصاد و ایجاد اشتغال موافقت اصولی برای پروژه‌های گردشگری را در کمترین زمان ممکن صادر می‌کند.

او عنوان کرد: با توجه به وضعیت پروژه هتل پنج‌ستاره پیش‌بینی ما این است که در هفته‌های آتی و با حضور وزیر میراث‌فرهنگی، عملیات اجرایی این پروژه به‌صورت رسمی آغاز شود.

  • ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
  • چاپ کردن
  • https://didshahr.ir/17830

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.