https://didshahr.ir/17875

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل گفت: یادمان شهدای مرزبانی بیله‌ سوار با طراحی هنرمندان معمار استان امسال به‌ زودی رونمایی می‌ شود.

نادرفلاحی

 

به گزارش دیدشهر؛ نادر فلاحی در دیدار با فرمانده و پرسنل خدوم مرزبانی استان به مناسبت هفته ناجا با تجلیل از خدمات فداکارانه مرزبانان استان اظهار کرد: مرزبانان شریف ما علاوه بر حراست از مرزهای جغرافیایی حافظ مرزهای فرهنگی و معنوی ما نیز هستند چنان که این نیروی خدوم سال گذشته نیز با تقدیم یک شهید در دفاع از مواریث فرهنگی استان اقتدار و اخلاص خود را به نمایش گذاشت.

او افزود: حضور امروز ما در فرماندهی مرزبانی تاکید بر ارزش معنوی و ملی پرسنل خدوم نیروی انتظامی و مرزبانی استان است و ما قدردان تلاش‌های این نیروها هستیم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل بیان کرد: اداره کل میراث‌فرهنگی با درک عمیق این موضوع فرهنگسازی برای تعمیق ارزش‌های دفاع از مرزهای معنوی و ملی را در دستور کار دارد چنان که امسال بر طبق قولی که به مرزبانی استان داده شده بود، یادمان شهدای مرزبانی بیله‌سوار با طراحی هنرمندان معمار استان امسال در سفر وزیر میراث‌فرهنگی رونمایی می‌شود تا نشانی از ارادت و قدردانی ما از زحمات بزرگ مرزبانان غیور استان و کشور باشد.

سیدشاهین اسمعلی فرمانده مرزبانی استان اردبیل نیز در این دیدار گفت: حضور مدیرکل و فرماندهی حفاظت میراث‌فرهنگی استان برای ما دلگرم‌کننده و نشانه قدرشناسی مجموعه فرهنگی استان از تلاش‌های مرزبانی است.

او افزود: دفاع از داشته‌های فرهنگی و معنوی کشور برای ما فرض و وظیفه است که بدون چشمداشت ما و پرسنل مرزبانی در دفاع از مرزهای فرهنگی کشور نهایت تلاش را کرده‌ایم و خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.