https://didshahr.ir/17892

فرماندار اردبیل گفت: در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان اردبیل مقرر شد با توجه به وجود تعطیلی در هفته آتی، از روز دوشنبه آینده، مراکز اقامتی و گردشگری شهرستان به‌مدت ۴ روز تعطیل گردد.

گردشگر

به گزارش دیدشهر؛ مسعود امامی یگانه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان اردبیل مقرر شد با توجه به وجود تعطیلی در هفته آتی به‌مناسبت میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، از روز دوشنبه آینده، مراکز اقامتی و گردشگری شهرستان اردبیل به‌مدت ۴ روز تعطیل گردد.

وی افزود: در شرایط فعلی شیوع کرونا هیچ علاقه‌ای برای حضور مسافر و گردشگر از سایر شهرستان‌ها و استان‌ها در شهرستان اردبیل نداریم.

فعالیت تالارها با ۳۰ درصد ظرفیت

فرماندار اردبیل ادامه داد: همچنین مقرر شد تالارها با ۳۰ درصد ظرفیت و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تحت نظارت مرکز بهداشت شهرستان اردبیل و اتحادیه مربوطه فعالیت کنند.

 

هتل

امامی یگانه بیان کرد: برای به راه انداختن کارناوال‌های عروسی در سطح شهرستان اردبیل مجوزی صادر نمی‌شود.

ارایه خدمات فقط به افراد دارای ماسک

وی تصریح کرد: همچنین ارایه خدمات در دستگاه‌های دولتی و مراکز خدماتی، حتما برای افراد استفاده کننده از ماسک میسر خواهد بود.

فرماندار اردبیل افزود: با اصناف و مراکزی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند برخورد شده وحتی این مراکز پلمب خواهند شد.

امامی یگانه گفت: از مردم درخواست می‌کنیم مراسم تشییع درگذشتگان خود را صرفا با اعضای درجه یک خانواده و تعداد محدود و رعایت فاصله و استفاده از ماسک برگزار نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.