https://didshahr.ir/18003

فرماندار اردبیل گفت: کلیه مراکز گردشکری و تفریحی، تالارها، آرایشگاه‌های زنانه و قلیان سرا‌ها و مراکز آموزشی اردبیل تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

مسعود امامی یگانه

 

به گزارش دیدشهر؛ مسعود امامی یگانه، فرماندار اردبیل در بازدید از مراکز خدماتی، درمانی، بازار، پاساژ‌ها و مراکز فروش اردبیل گفت: با توجه به شرایط قرمز و بحرانی کرونا در شهرستان اردبیل کلیه مراکز تفریحی و گردشگری، مراکز آموزشی، تالار‌ها و آرایشگاه‌های زنانه و قلیان سرا‌های اردبیل تا اطلاع ثانوی در این شهر تعطیل است و نظارت‌ها بر روند رعایت دستور العمل‌های بهداشتی در سطح شهر اردبیل تشدید می‌شود.

او افزود: تا پایان روز جمعه ورود خودرو‌ها با پلاک غیر بومی به اردبیل و خروج خودرو‌ها با پلاک بومی از اردبیل ممنوع بوده و از مردم تقاضا داریم در این شرایط سخت کرونا برای ارج نهادن به سلامت خود و خانواده و مردم از تردد‌های غیرضروری در سطح شهر اردبیل خودداری کنند.

فرماندار اردبیل بیان کرد: متاسفانه عده‌ای در سطح شهر اردبیل همچنان از ماسک استفاده نکرده و دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند که این بی توجهی روند افزایش بستری و فوتی‌های کرونا را در سطح شهرستان به دنبال داشته است.

 

جاده مسدود

امامی یگانه گفت: از روز چهارشنبه برگزاری مراسم عروسی در تالارها، خانه‌ها و باغ‌ها در شهرستان ممنوع بوده و فعالیت رستوران‌ها، بستنی فروشی‌ها و اغذیه فروشی‌ها نیز به صورت بیرون برخواهد بود.

او افزود: متاسفانه در شهرستان اردبیل روند بستری‌ها و فوتی‌های کرونایی افزایش یافته و اگر به طور همگانی دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت نشود با شرایط بحرانی‌تر روبرو خواهیم شد.

فرماندار اردبیل از پلمب مراکز خدماتی و فروشی که دستورالعمل‌های بهداشتی را بعد از تذکر رعایت نمی‌کنند خبر داد و افزود: با متخلفان با جدیت برخورد می‌شود چرا که خط قرمز ما سلامت مردم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.