https://didshahr.ir/18050

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: پس از شیوع کرونا آسیب های جدی به گردشگری استان اردبیل، مخصوصا سرعین وارد شده است.

تعطیلی

دیدشهر: اخبار گردشگری استان اردبیل

نادر فلاحی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه گردشگری استان اردبیل که با حضور نیکزاد، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از سرمایه گذاران و روئسای تشکل های گردشگری برگزار شد، اظهار داشت: گردشگری اردبیل و سرعین جزو آسیب دیده ترین بخشها از کرونا در کشور است.

وی با بیان اینکه از آغاز درگیری با بحران کرونا تلاش های ویژه ای برای حمایت از سرمایه گذاران صورت گرفته است، افزود: در همین راستا چندین جلسه با وزیر گردشگری و حتی در مجلس با نمایندگان کمسیون های مختلف تشکیل و در نهایت مجوعه ای از پیشنهادات حمایتی را تنظیم و به وزارتخانه ارسال کردیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: با پیگیری وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در ستاد ملی کرونا بسته های حمایتی از آسیب دیدگان به تصویب رسید که امیدواریم بخشی از مشکلات عزیزان را مرتفع کند.

فلاحی بیان کرد: در این جلسه در خصوص مشکلات مالیات و دیون دولتی هتلداران و آبدرمانی های استان اردبیل تصمیم گیری و مقرر شد مصوبه ستاد ملی کرونا درخصوص امهال کلیه هزینه ها و دیون دولتی فعالان گردشگری تا سال ۱۴۰۰ سریعا عملیاتی شود.

و تصریح کرد: همچنین در خصوص تسهیلات ویژه کرونا و مشکلات بیکاری تعدادی از کارگران و فعالان این حوزه مقرر شد تا اداره کل کار دراین خصوص اقدامات مقتضی را در دستور کار خود قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.