https://didshahr.ir/18076

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از راه‌اندازی مرکز مدیریت گردشگری سلامت در این واحد دانشگاهی در آینده نزدیک خبر داد.

دانشجوی دانشگاه

به گزارش دیدشهر؛ اسحق رسولی با اشاره ظرفیت های دانشگاه آزاد استان اردبیل اظهار کرد: وجود رشته‌های علوم‌پزشکی و غیرپزشکی در کنار یکدیگر در این دانشگاه ظرفیت بزرگی است که نمی توان از کنار آن به راحتی گذشت چرا که این ظرفیت توانسته این دانشگاه را از متمایز از جاهای دیگر قرار دهد.

وی با بیان اینکه دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و بیمه‌ها و برخی خیریه‌ها در حال حاضر درمان‌محور است، افزود: ما باید به دنبال تغییر سبک زندگی بوده و در حوزه سلامت و در راستای توسعه بهداشت تلاش کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از راه‌اندازی مرکز مدیریت گردشگری سلامت در این واحد دانشگاهی در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: این واحد دانشگاهی می‌خواهد به صورت ویژه روی گردشگری سلامت کار کند.

رسولی با اشاره به اهمیت صنایع غذایی و تبدیلی، گفت: در این خصوص در استان خلا وجود دارد و نیازمند توجه ویژه هستیم.

وی با بیان اینکه در بحث صنایع تبدیلی بر تکنولوژی مخصوصا کسب و کارهای خانگی و کارگاهی توجه داریم، گفت: باید کاری کنیم برخی از معضلات موجود در استان در این حوزه حل و فصل شود.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل با بیان اینکه در بحث سیستم و بهره‌وری از خودمان شروع کردیم، گفت: در همین راستا در عین حالی که بوقلمون را به‌گزینی کرده‌ایم، روی به‌نژادی آن کار می‌کنیم که به عنوان یک پروژه دانشی مطرح است.
رسولی به پرورش زنبور عسل در مزرعه گندم سیاه اشاره کرد و افزود: این مهم دیابت و کاهش و تنظیم فشار خون کاربرد دارد.

وی با بیان اینکه بحث انرژی و آب‌های دامنه سبلان جزو اولویت‌های دبیرخانه علمی ما برای پژوهش‌های دانشگاهی است، خاطرنشان کرد: قطعا هدف ما تلاش برای عمران و آبادی منطقه و کشور است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل رسانه را مکمل تمامی بخش‌های جامعه دانست و افزود: رسانه گرچه نمی‌تواند بگوید چگونه فکر کنیم ولی می‌تواند بگوید به چه چیزی فکر کنیم. تعیین سوژه و جهت توسط رسانه انجام می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.