https://didshahr.ir/18151

فرماندار شهرستان بیله‌ سوار گفت: با توجه به اهمیت رونق گردشگری کشاورزی در شهرستان، دستگاه‌ های اجرایی مرتبط در بیله‌ سوار باید همکاری لازم را در راستای تحقق این مهم داشته باشند.

مزرعه کشاورزی

 

به‌گزارش دیدشهر؛ حسن قبادی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بیله‌سوار اظهار کرد: در راستای رونق صنعت گردشگری از سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری کشاورزی در شهرستان بیله‌سوار حمایت می‌کنیم.

او تصریح کرد: ادارات مرتبط در این حوزه باید همکاری جدی در راستای عملیاتی کردن طرح توسعه گردشگری کشاورزی با سرمایه‌گذار را داشته باشند تا بتوانیم به اهداف تعیین‌شده در این حوزه دست یابیم.

فرماندار شهرستان بیله‌سوار افزود: بهره‌مندی از ظرفیت مزارع و زمین‌های کشاورزی در صنعت گردشگری با هدف آشنایی گردشگران با روند کاشت و برداشت محصولات با تاکید بر حفظ ظرفیت تولید در مزارع و نیز قرار گرفتن در گروه جاذبه‌های گردشگری، فرصتی ویژه و زنجیره‌ای از اشتغال و کارآفرینی را به همراه خواهد داشت.

قبادی با اشاره به ثمرات اجرای این طرح برای مردم منطقه و به ویژه کشاورزان و ساکنان روستاهای منطقه بیان کرد: با شکل‌گیری خدمات مورد نیاز گردشگران فرصت ویژه درآمدزایی برای کشاورزان و جامعه بومی فراهم خواهد آمد.

فرنام حامد رئیس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بیله‌سوار نیز از برنامه‌ریزی برای حمایت از سرمایه‌گذاری در گردشگری کشاورزی خبر داد و گفت: معرفی ظرفیت‌ها، ایجاد اشتغال، توسعه گردشگری روستایی و بومگردی از برنامه‌های این اداره در شهرستان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.