https://didshahr.ir/18389

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان کوثر گفت: با تفویض اختیارات به اداره شهرستان و با برنامه‌ ریزی‌ های لازم برای خروج طرح‌ های راکد سرمایه‌ گذاری شهرستان کوثر از رکود اقدام می‌ کنیم.

سد

 

به گزارش دیدشهر؛ جهانگیر شهبازی اظهار کرد: با توجه به تفویض اختیارات صورت گرفته به شهرستان و در راستای توسعه سرمایه‌گذاری در شهرستان کوثر، طرح‌های راکد را دوباره فعال و از رکود خارج خواهیم کرد.

او با بیان اینکه یکی از دلایل اصلی راکد بودن طرح‌ها بروکراسی اداری و مراجعه به مرکز استان بود، گفت: از این به بعد قسمت عمده‌ای از روند اداری سرمایه‌گذارای در شهرستان صورت می‌گیرد و بدین ترتیب یکی از موانع اصلی برای پیگیری سرمایه‌گذاری و رکود طرح‌ها از میان برداشته خواهد شد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر افزود: سایر موانع احتمالی نیز با مساعدت مسئولان ارشد شهرستان و پشتیبانی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان برطرف خواهد شد تا روند سرمایه‌گذاری در شهرستان رونق گیرد.

 

باغ

شهبازی با بیان اینکه شهرستان کوثر یکی از مناطق مستعد برای سرمایه‌گذاری در استان است، ادامه داد: واقع شدن در مسیر پرتردد و گردشگری سرچم-اردبیل، باغات میوه هیوا(به)، آثار تاریخی متعدد، آبگرم معدنی، داش حامامی، دریاچه سد گیوی و سایر ظرفیت‌ها از جمله جاذبه‌های گردشگری شهرستان است که آن را مستعد سرمایه‌گذاری کرده است.

او با اشاره به برخی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرستان کوثر همچون هتل، اقامتگاه بوم‌گردی، سفره‌خانه سنتی، مجتمع گردشگری و پذیرایی بین‌راهی، زیپ‌لاین و غیره اضافه کرد: این اداره با تمام توان در خدمت سرمایه‌گذاران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.