https://didshahr.ir/18396

مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل گفت: تمامی پروانه‌ های صادرشده این اداره‌ کل تا پایان سال ۱۳۹۹ به صورت خودکار تمدید شد.

نادر فلاحی

 

به گزارش دیدشهر؛ نادر فلاحی اظهار کرد: به منظور حمایت از فعالان صنعت گردشگری که در ایام کرونا متحمل آسیب‌های اقتصادی جدی شده‌اند، تمامی پروانه‌های بهره‌برداری صادرشده توسط این اداره کل که در تاریخ اول فروردین ۹۹ دارای اعتبار بوده‌اند تا پایان سل‌جاری به صورت اتوماتیک تمدید شده و دارای اعتبار هستند.

وی افزود: بر این اساس تمامی پروانه‌های هتل‌ها، اماکن اقامتی، مجتمع‌های تفریحی توریستی، دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان گردشگری، کسب و کارهای فضای مجازی گردشگری و سایر فعالان که پروانه فعالیت آنها از اول فروردین ۹۹ به بعد نیاز به تمدید داشت تا پایان سال دارای اعتبار خواهند بود.

 

هتل

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل گفت: کسانی که قبل از تاریخ مذکور پروانه فعالیت آنها به اتمام رسیده و اقدامی برای تمدید آن انجام نداده‌اند، این اقدام تخلف محسوب می‌شود و تا زمان تمدید مجدد پروانه اجازه فعالیت ندارند.

فلاحی ادامه داد: این افراد نیز می‌توانند از طریق سامانه‌های الکترونیکی پیش‌بینی‌شده در سایت این اداره کل اقدام به تمدید پروانه خود کنند و نیازی به حضور فیزیکی در ادارات شهرستانی یا استانی ندارند.

‏او اضافه کرد: این اقدام همچنین با هدف جلوگیری از انجام ترددهای غیرضروری برای فعالان حوزه گردشگری و کارکنان این اداره‌کل با توجه به شیوع ویروس کرونا برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.