https://didshahr.ir/18493

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان کوثر گفت: نمایشگاه مجازی فروش و نمایش صنایع دستی و هنرهای سنتی شهرستان کوثر راه‌ اندازی می شود.

صنایع دستی

 

به گزارش دیدشهر؛ جهانگیر شهبازی اظهار کرد: براساس هدفگذاری‌های انجام شده نمایشگاه مجازی فروش و ارائه آثار صنایع‌دستی و هنرهای سنتی هنرمندان و صنعتگران شهرستان کوثر راه‌اندازی می‌شود که در این زمینه مقدمات لازم فراهم شده است.

او افزود: با توجه به عدم امکان برگزاری نمایشگاه‌های حضوری و در راستای حمایت و پشتیبانی از هنرمندان شهرستان، نمایشگاه مجازی صنایع دستی و هنرهای سنتی شهرستان کوثر با همکاری کانال‌ها و گروه‌های اینترنتی شهرستان راه‌اندازی خواهد شد تا هنرمندان توانمند شهرستان آثار خود را به فروش و یا نمایش بگذارند.

 

صنایع دستی

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر ادامه داد: بیش از ۱۰۰ پروانه تولیدی صنایع دستی در شهرستان صادر شده و به عنوان منبع اشتغال و درآمد برای خانواده‌ها تثبیت شده است که این امر وظیفه ما را در حمایت و پشتیبانی از هنرمندان دوچندان می‌کند.

شهبازی در مورد آموزش مجازی در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در شهرستان بیان کرد: برنامه‌هایی هم در خصوص آموزش مجازی در حال تدارک است که به‌زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.