https://didshahr.ir/18582

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان کوثر گفت: براساس برنامه‌ ریزی انجام شده سطح اطلاع‌ رسانی و انتشار اخبار میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کوثر در فضای مجازی ارتقا می‌ یابد.

شهرستان کوثر

 

به‌گزارش دیدشهر؛ جهانگیر شهبازی در دیدار با نماینده صدا و سیما و مدیران کانال‌های مجازی شهرستان کوثر اظهار کرد: با همکاری و مشارکت فعالان فضای مجازی در شهرستان سطح اطلاع‌رسانی و انتشار اخبار میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کوثر ارتقا می‌یابد.

او ادامه داد: با توجه به اینکه در شرایط کنونی امکان اجرای برنامه‌ها به صورت حضوری امکان‌پذیر نیست، بنابراین تمرکز اصلی را بر فضای مجازی و رسانه گذاشته‌ایم تا اخبار و رویدادهای این اداره از طریق فضای مجازی اطلاع‌رسانی شود.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر با اشاره به گستردگی و تاثیر فضای مجازی در جامعه امروز گفت: بر همین اساس جلسه هماهنگی و بحث و تبادل نظر با مدیران کانال‌ها و گروه‌های فعال در فضای مجازی و نماینده صدا و سیما برگزار شد تا نهایت استفاده از این شرایط انجام شود.

شهبازی از برنامه‌ریزی‌های لازم در خصوص اجرای ویژه برنامه‌های شب یلدا در بستر فضای مجازی خبر داد و افزود: در این زمینه با مدیران کانال‌ها و فعالان فضای مجازی هماهنگی لازم انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.