https://didshahr.ir/18607

به گفته فرماندار سرعین قرار است برگزاری مسابقات اسکی روی یخ به میزبانی سرعین با نظر مساعد ستاد کرونا برگزار شود.

برف زمستانی

به گزارش دیدشهر؛ شهرستان سرعین با داشتن پیست‌های اسکی متعدد به عنوان آلپ ایران لقب گرفته و ورزش زمستانی در این منطقه رونق مضاعفی پیدا می‌کند.

فرماندار شهرستان سرعین در جریان بازدید از مراحل احداث پیست جدید اوجور در سرعین اظهار کرد: شهرستان سرعین با داشتن پیست‌های اسکی متعدد به عنوان آلپ ایران مشهور شده و تلاش می‌کنیم تا با مساعد شدن شرایط کرونا میزبان رویدادهای بین‌المللی در رشته اسکی باشیم.

حسن‌پور تصریح کرد: قرار است برگزاری مسابقات اسکی روی یخ به میزبانی سرعین با نظر مساعد ستاد کرونا برگزار شود که یک تیم منتخب از استان اردبیل نیز که کار حرفه‌ای در این رشته انجام می‌دهند، در این رویداد حضور پیدا خواهند کرد.

وی به روند احداث پیست اوجور اشاره کرد و گفت: با تلاش سرمایه‌گذار و تسهیل بسیاری از امور احداث این پیست سرعت بیشتری گرفته و سال آینده شاهد بهره‌برداری از این مجموعه خواهیم بود.

فرماندار شهرستان سرعین افزود: در کنار پیست آلوارس، احداث پیست اوجور و یک پیست جدید در دامنه‌های سبلان فضای مساعدی را در سرعین فراهم می‌آورد تا ورزش زمستانی در این منطقه رونق مضاعفی پیدا کند و سرعین که قطب گردشگری کشور محسوب می‌شود به مکان مناسب برای تفریحات و ورزش‌های زمستانی نیز تبدیل شود.

حسن‌پور در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در بحث کرونا حوزه گردشگری و سرمایه‌گذاران این بخش آسیب‌های جدی دیدند که با پیگیری استاندار اردبیل و مدیریت میراث فرهنگی سعی در جبران خسارت وارده به فعالان بخش گردشگری است که در این زمینه امیدواریم با حمایت‌های همه‌جانبه و اختصاص تسهیلات و منابع بلاعوض پشتیبانی از فعالان این حوزه را شاهد باشیم.

فرماندار شهرستان سرعین ادامه داد: امیدواریم با رونق دوباره صنعت گردشگری، سرعین نیز جان دوباره‌ای گرفته و رویدادهای زمستانی را در این شهر گردشگرپذیر شاهد باشیم.

پیست اسکی


گردشگری استان اردبیل | گردشگری سرعین | 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.