https://didshahr.ir/18792

مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل گفت: پیرو سفر اخیر استاندار اردبیل به شهرستان خلخال و بازدید از منطقه نمونه گردشگری ازناو، ۴ میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت‌ های پل معلق ازناو اختصاص یافت.

ازناو

 

به‌گزارش دیدشهر؛ نادر فلاحی اظهار کرد: به دنبال بازدیدی که در روزهای گذشته در معیت استاندار اردبیل از پروژه‌های گردشگری شهرستان خلخال انجام شد، در راستای تسریع در اجرای این طرح‌ها هدفگذاری‌های اساسی انجام شد.

او ادامه داد: از جمله طرح‌های مهم در این شهرستان در حوزه گردشگری پل معلق ازناو است که به دنبال این سفر مصوب شد تا مبلغ چهار میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل زیرساخت‌های آن اختصاص یابد.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری خلخال افزود: با تکمیل چندین طرح گردشگری در خلخال از جمله پل معلق ازناو، بام خلخال وپیست اسکی اندبیل، خلخال به قطب سوم گردشگری استان تبدیل می‌شود.

فلاحی بیان کرد: این طرح‌ها در راستای جهش تولید در سطح شهرستان اجرایی و با بهره‌برداری از آنها زمینه برای رونق هر چه بیشتر صنعت گردشگری و اشتغال در منطقه فراهم خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.