https://didshahr.ir/19006

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان کوثر از توسعه برنامه‌ های گردشگری ورزشی در شهرستان خبر داد و گفت: در همین راستا مسابقات آفرود کوهستان در آینده‌ ای نزدیک در کوثر برگزار می‌ شود.

 

کوهنوردی

 

به‌گزارش دیدشهر؛ جهانگیر شهبازی در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوثر اظهار کرد: براساس توافقات انجام‌شده با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوثر گردشگری ورزشی شهرستان کوثر با اجرای برنامه‌های مشترک توسعه و رونق می‌یابد.

او افزود: این گونه از گردشگری طرفداران زیادی داشته که با توجه به این امر سعی خواهیم کرد تا با اجرای این برنامه‌ها جوابگوی علاقمندان نیز باشیم.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر ادامه داد: از جمله این برنامه‌ها که در آینده‌ای نزدیک انجام خواهد شد کوهپیمایی و برگزاری مسابقات آفرود کوهستان است.

شهبازی عنوان کرد: به دنبال ایده برگزاری مسابقات آفرود از طرف میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر مقرر شد هیات اتومبیلرانی در این شهرستان تشکیل شود تا نسبت به برگزاری برنامه‌های مرتبط اقدام کند.

مددی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوثر نیز در این دیدار ضمن تشکر از پیشنهادات ارائه‌شده از سوی رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان بر همکاری‌های نزدیک و همه‌جانبه در راستای اجرای برنامه‌های مشترک برای توسعه گردشگری ورزشی شهرستان تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.