https://didshahr.ir/19006

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان کوثر از توسعه برنامه‌ های گردشگری ورزشی در شهرستان خبر داد و گفت: در همین راستا مسابقات آفرود کوهستان در آینده‌ ای نزدیک در کوثر برگزار می‌ شود.

 

کوهنوردی

 

به‌گزارش دیدشهر؛ جهانگیر شهبازی در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوثر اظهار کرد: براساس توافقات انجام‌شده با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوثر گردشگری ورزشی شهرستان کوثر با اجرای برنامه‌های مشترک توسعه و رونق می‌یابد.

او افزود: این گونه از گردشگری طرفداران زیادی داشته که با توجه به این امر سعی خواهیم کرد تا با اجرای این برنامه‌ها جوابگوی علاقمندان نیز باشیم.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر ادامه داد: از جمله این برنامه‌ها که در آینده‌ای نزدیک انجام خواهد شد کوهپیمایی و برگزاری مسابقات آفرود کوهستان است.

شهبازی عنوان کرد: به دنبال ایده برگزاری مسابقات آفرود از طرف میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر مقرر شد هیات اتومبیلرانی در این شهرستان تشکیل شود تا نسبت به برگزاری برنامه‌های مرتبط اقدام کند.

مددی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوثر نیز در این دیدار ضمن تشکر از پیشنهادات ارائه‌شده از سوی رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان بر همکاری‌های نزدیک و همه‌جانبه در راستای اجرای برنامه‌های مشترک برای توسعه گردشگری ورزشی شهرستان تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.