https://didshahr.ir/19585

طی مراسمی در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، با حضور مدیرکل و معاونان، اعضای جدید هیئت مدیره شرکت توسعه گردشگری ایران در استان اردبیل معرفی شد.

زهرا قدیمی

به گزارش دیدشهر؛ در این مراسم خانم زهرا قدیمی به عنوان رئیس جدید هیئت مدیره این شرکت و آقای علیرضا محمدی به عنوان مدیرعامل این شرکت منصوب شدند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل در این مراسم ضمن آرزوی توفیق برای هیئت مدیره جدید، خلاقیت، کارآفرینی و تلاش و جدیت در جذب سرمایه‌ گذاری ‌های شاخص و جاذب گردشگر را از ضرورت ‌ها و اولویت ‌های اصلی این شرکت برشمرد.

علیرضا محمدی سرپرست این شرکت نیز ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌ های اداره کل میراث فرهنگی، افزود: در سایه این حمایت ‌ها و جدیت تک تک اعضا تلاش خواهیم کرد تا شرکت توسعه گردشگری در جای جای استان نقش پررنگ تری در توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال ایفا نماید.

زهرا قدیمی، رئیس جدید هیئت مدیره نیز از حسن اعتماد مجموعه تقدیر و تشکر کرده و افزود: همدلی و هم ‌افزایی و استفاده از ظرفیت فرا بخشی و ارگان‌ های مختلف مانند شهرداری ‌ها و شورای اسلامی شهرها در دستور کار ویژه این شرکت قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.