https://didshahr.ir/19997

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان خلخال از ارائه تسهیلات بانکی کم‌ بهره برای حمایت از طرح‌ های سرمایه‌ گذاری در بخش گردشگری شهرستان خلخال خبر داد.

خلخال

 

به‌گزارش دید شهر؛ علی درویشی در جلسه با رئیس بانک توسعه تعاون خلخال اظهار کرد: در راستای حمایت از طرح‌های سرمایه‌گذاری گردشگری شهرستان خلخال نیاز به حمایت بانک‌های شهرستان داریم و انتظار می‌رود در این زمینه مساعدت شود.

او با اشاره به وضیعت طرح‌های گردشگری شهرستان بیان کرد: براساس توافقات انجام شده وام‌های با درصد پایین در راستای حمایت از طرح‌های سرمایه‌گذاری و توسعه طرح‌های گردشگری شهرستان ارائه خواهد شد که در این زمینه مساعدت ریاست بانک توسعه تعاون شهرستان شایسته قدردانی است.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان خلخال ارائه تسهیلات بانکی به سرمایه‌گذاران طرح‌های گردشگری منطقه را گامی در راستای رونق‌بخشی به گردشگری شهرستان دانست و گفت: پرداخت به‌موقع تسهیلات بانکی به متقاضیان طرح‌های گردشگری از جمله برنامه‌های مهم در بخش تامین زیرساخت‌ها است.

 

خلخال

درویشی از تخصیص ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد زیرساخت‌های توسعه گردشگری این شهرستان در طی سال‌جاری خبر داد و افزود: این اعتبار با تخصیص صد درصدی صرف تامین زیرساخت‌های مورد نیاز طرح‌های سرمایه‌گذاری گردشگری خلخال خواهد شد.

او اظهار کرد: شهرستان خلخال ظرفیت‌های بالایی در بخش گردشگری دارد که با جذب اعتبارات لازم تلاش می‌کنیم تا زمینه برای بهره‌مندی هر چه بیشتر از این ظرفیت‌ها در راستای توسعه استان و افزایش اشتغال در این بخش را فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.