https://didshahr.ir/20093

رئیس جامعه هتلداران و مراکز اقامتی استان اردبیل گفت: هتل ها و مراکز اقامتی اردبیل با تمهیدات اتخاذشده و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مهیای استقبال از میهمانان نوروزی است.

 

هتل

 

به‌گزارش دید شهر؛ جعفر بذری اظهار کرد: با تلاش‌ها و پیگیرهای مدیرکل میراث‌فرهنگی استان در راستای دریافت مجوز برای پذیرش مسافران و گردشگران نوروزی در واحدهای اقامتی اردبیل، مجوز این امر از ستاد ملی کرونا و وزارت میراث‌فرهنگی صادر شده و بر این اساس در ایام عید نوروز هتل‌ها و مراکز اقامتی اردبیل دایر خواهند بود.

او فعالیت واحدهای اقامتی و هتل‌ها را منوط به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی دانست و بیان کرد: در این زمینه تمهیداتی اتخاذ شده تا تمامی پروتکل‌ها در مراکز اقامتی رعایت شده و پذیرش مسافران با شرط رعایت این مهم باشد.

رئیس جامعه هتلداران و مراکز اقامتی استان اردبیل حفظ سلامت هم‌استانی‌ها و گردشگران را از مهمترین اولویت‌ها برشمرد و گفت: سال گذشته در همین راستا و برای حفظ سلامت مردم مراکز اقامتی به صورت داوطلبانه اقدام به تعطیلی واحدها کردند که از این بابت خسارات سنگینی به مراکز اقامتی وارد شد.

 

سفر گردشگری

 

بذری ادامه داد: از آنجایی که امسال نیز مهمترین اصل با توجه به شرایط کنونی حفظ سلامت گردشگران و مردم است با آمادگی کامل و رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در حال آماده‌سازی مراکز اقامتی در سطح استان هستیم تا بتوانیم بدون هیچ مشکل و تهدیدی برای مسافران اقدام به پذیرش در هتل‌ها و واحدهای اقامتی کنیم.

او با اشاره به حضور پررنگ و موثر استان اردبیل در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی تهران اظهار کرد: با همراهی و مشارکت اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان جامعه هتلداران و مراکز اقامتی استان حضور چشمگیری در نمایشگاه داشت و به اذعان بازدیدکنندگان و مسئولان حاضر در نمایشگاه، از فعالان برتر در نمایشگاه بودیم.

رئیس جامعه هتلداران و مراکز اقامتی استان اردبیل با قدردانی از مدیرکل میراث‌فرهنگی استان و مسئولان این اداره‌کل در همکاری برای حضور موفق و درخشش بخش خصوصی استان در این نمایشگاه افزود: انتظار می‌رود با این درخشش در نمایشگاه و نیز دریافت مجوز فعالیت مراکز اقامتی در بتوانیم بخشی از خسارات واردشده به این حوزه را با رونق فعالیت‌ها در ایام عید جبران کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.