https://didshahr.ir/20639

مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل گفت: مانع ‌زدایی و پشتیبانی‌ از ایجاد مجموعه‌ های گردشگری کشاورزی با توجه به ظرفیت‌ های استان در این حوزه با جدیت پیگیری می‌ شود.

نادر فلاحی

 

به‌گزارش دیدشهر؛ نادر فلاحی در جلسه بررسی عملکرد و فعالیت‌های معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به اهمیت گردشگری کشاورزی، در راستای ترویج و ایجاد مجموعه‌های گردشگری کشاورزی مانع‌زدایی و پشتیبانی‌های لازم باید انجام شود.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با اشاره به ضرورت ایجاد بوم‌گردی‌ها در سطح استان گفت: سبک مسافران امروزی به سمت بوم‌گردی‌ها و زندگی عشایری و روستایی و تجربه زندگی با آن‌ها سوق یافته که اردبیل می‌تواند با دارا بودن کثرت فرهنگی از شمال تا جنوب استان، قطبی در سطح کشور و منطقه در این زمینه باشد.

 

طبیعت بوم گردی

او غربال دفاتر گردشگری، گردشگری دیجیتال، ارائه برنامه‌های جدید برای گردشگری و طرح‌های نو را از اصلی‌ترین اهداف معاونت گردشگری قلمداد کرد و افزود: باید در این زمینه تلاش همه‌جانبه‌ای انجام شود.

فلاحی عنوان کرد: منویات رهبر معظم انقلاب در تبیین شعار سال که به عنوان تولید؛ مانع‌زدایی‌ها و پشتیبانی‌‌ها مزین شد، باید نصب‌العین همه کارکنان در تمام امور قرار گیرد و اولویت اصلی تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری باشد.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل راهنمایی دقیق، پرهیز از بروکراسی و تسریع در امور را خواستار شد و گفت: انتظار می‌رود امور سرمایه‌گذاران در بخش گردشگری در کمترین زمان ممکن انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.