https://didshahr.ir/20734

رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان نمین گفت: اولین کارگاه آموزشی آشنایی با اصول میزبانی و پذیرایی در رستوران‌ ها برای فعالان این بخش در شهرستان نمین برگزار شد.

رستوران

 

به‌گزارش دیدشهر؛ روان نایب پاشایی در کارگاه آموزشی آشنایی با اصول میزبانی در نمین اظهار کرد: در راستای خدمات‌رسانی مطلوب و مناسب به مردم کارگاه آموزشی آشنایی با اصول میزبانی و پذیرایی در رستوران برای اولین بار در نمین برگزار شد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان نمین فرهنگ‌سازی و ارتقای کیفیت خدمات رستوران‌ها را از اهداف این کارگاه عنوان کرد و افزود: فعالان در این بخش از آموزش‌های لازم در این زمینه بهره‌مند شدند تا با به‌کارگیری آنها زمینه برای جلب رضایت مردم فراهم شود.

 

غذا

او با اشاره به افتتاح یک واحد رستوران در شهر نمین با حضور فرماندار و برخی مسئولان شهرستان نمین گفت: کارگاه آموزشی آشنایی با اصول میزبانی و پذیرایی در رستوران همزمان با افتتاح این واحد در محل رستوران برای فعالان برگزار شد.

پاشایی از تداوم برگزاری دوره‌های آموزشی در بخش گردشگری در سطح شهرستان خبر داد و افزود: تلاش و جدیت بر توانمندسازی فعالان در مجموعه‌های گردشگری برای جلب رضایت مردم و گردشگران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.