https://didshahr.ir/20838

رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی شهرستان گرمی از تشکیل 6 پرونده حقوقی برای متخلفان در بخش میراث‌ فرهنگی این شهرستان در سه‌ ماهه نخست امسال خبر داد.

حفاری

 

به‌گزارش دیدشهر؛ علی حسین‌زاده اظهار کرد: در سه‌ماهه نخست امسال با تلاش‌های انجام شده در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی،گردشگری و صنایع‌دستی شاهد اقدامات شاخصی در شهرستان گرمی بوده‌ایم.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گرمی از جمله اقدامات سه‌ماهه در بخش صنایع‌دستی را صدور مجوز پروانه تولید انفرادی به تعداد 15 فقره و برنامه‌ریزی برای برگزاری کلاس‌های آموزشی صنایع‌دستی در روستاهای اینی سفلی، ایلخچی و برخی روستاهای دیگر عنوان کرد.

او از ثبت ملی درختان گردو روستای قوزلو از توابع بخش مرکزی شهرستان خبر داد و گفت: بازدید از آثار تاریخی به تعداد 120 مورد، تشکیل پرونده حقوقی به تعداد 6 مورد و دو مورد کشف اشیای تاریخی از قاچاقچیان در این مدت انجام شد.

 

عتیقه

حسین‌زاده بیان کرد: در بخش سرمایه‌گذاری در سه ماهه نخست امسال 20 مورد بازدید از طرح‌های اجرایی انجام شده و برای یک مهمانپذیر موافقت اصولی صادر و نیز پرونده برای یک محوطه گردشگری و دو مورد سفره‌خانه سنتی تشکیل شده است.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گرمی 45 مورد بازدید از مراکز اقامتی و پذیرایی و برنامه‌ریزی برای برگزاری کلاس‌های آموزشی برای فعالان در این بخش را از اقدامات در حوزه گردشگری در سه‌ماهه نخست سال در شهرستان گرمی برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.