https://didshahr.ir/21020

رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی شهرستان اردبیل گفت: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان اردبیل از لحاظ کرونایی، اکیپ مشترک نظارتی برای بازرسی از تأسیسات گردشگری و مراکز اقامتی و تفریحی تشکیل شده تا بر روند اجرای مصوبات ستاد کرونا نظارت داشته باشند.

رستوران

 

به‌گزارش دیدشهر؛ محمدرضا شایقی در بازدید مشترک اکیپ ستاد کرونا از تاسیسات گردشگری اردبیل اظهار کرد: این بازدیدها در قالب دو اکیپ انجام شده و از 34 مورد از غذاخوری‌های بین‌راهی و تالارهای سطح شهرستان بازرسی داشته‌اند.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان اردبیل با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان اردبیل گفت: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان اردبیل از لحاظ کرونایی، اکیپ مشترک نظارتی برای نظارت بر تأسیسات گردشگری و مراکز اقامتی و تفریحی به صورت مشترک تشکیل شده است.

 

غذا

او از ممنوعیت فعالیت برخی تاسیسات خبر داد و افزود: برابر مصوبات ستاد کرونا در شهرستان اردبیل فعالیت تمامی تالارباغ‌ها، رستوران‌ها و آبدرمانی‌ها در سطح شهرستان اردبیل تعطیل بوده و انتظار می‌رود صاحبان این تاسیسات توجه جدی به موارد ابلاغی داشته باشند.

شایقی ادامه داد: اکیپ‌های نظارتی در سطح شهرستان به صورت مشترک فعال بوده و در صورت مشاهده فعالیت تاسیسات گردشگری و واحدهای پذیرایی خارج از مصوبات برخوردقانونی لازم با آنها انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.