https://didshahr.ir/21020

رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی شهرستان اردبیل گفت: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان اردبیل از لحاظ کرونایی، اکیپ مشترک نظارتی برای بازرسی از تأسیسات گردشگری و مراکز اقامتی و تفریحی تشکیل شده تا بر روند اجرای مصوبات ستاد کرونا نظارت داشته باشند.

رستوران

 

به‌گزارش دیدشهر؛ محمدرضا شایقی در بازدید مشترک اکیپ ستاد کرونا از تاسیسات گردشگری اردبیل اظهار کرد: این بازدیدها در قالب دو اکیپ انجام شده و از 34 مورد از غذاخوری‌های بین‌راهی و تالارهای سطح شهرستان بازرسی داشته‌اند.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان اردبیل با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان اردبیل گفت: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان اردبیل از لحاظ کرونایی، اکیپ مشترک نظارتی برای نظارت بر تأسیسات گردشگری و مراکز اقامتی و تفریحی به صورت مشترک تشکیل شده است.

 

غذا

او از ممنوعیت فعالیت برخی تاسیسات خبر داد و افزود: برابر مصوبات ستاد کرونا در شهرستان اردبیل فعالیت تمامی تالارباغ‌ها، رستوران‌ها و آبدرمانی‌ها در سطح شهرستان اردبیل تعطیل بوده و انتظار می‌رود صاحبان این تاسیسات توجه جدی به موارد ابلاغی داشته باشند.

شایقی ادامه داد: اکیپ‌های نظارتی در سطح شهرستان به صورت مشترک فعال بوده و در صورت مشاهده فعالیت تاسیسات گردشگری و واحدهای پذیرایی خارج از مصوبات برخوردقانونی لازم با آنها انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.