https://didshahr.ir/21071

رئیس شورای شهر سرعین گفت: وضعیت فعالان گردشگری در دوران کرونا بسیار نامناسب و درخواست ممنوعیت سفر به شهرهای گردشگری نیز به این درد می افزاید.

هتل اقامت مسافر

جعفر بذری گفت: وضعیت فعالان گردشگری سرعین در دوران کرونا بسیار نامناسب و درخواست ممنوعیت سفر به شهرهای گردشگری نیز به این درد می افزاید.

این فعال گردشگری در جلسه گرامیداشت هفته دولت با انتقاد از مصاحبه صورت گرفته برخی مسئولان در زمینه ممنوعیت سفر به سرعین گفت: وضعیت فعالان گردشگری در دوران کرونا بسیار نامناسب و درخواست ممنوعیت سفر به شهرهای گردشگری نیز به این درد می افزاید.

وی گفت: درخواست مردم از مسئولان این است ضمن رعایت مصوبات ستاد کرونا و رعایت وحدت رویه مصوبات ستاد ملی کرونا،تمهیدات لازم را درخصوص بازگشایی آبدرمانی های سرعین سرباز و رفع سریع موانع از کسب وکار مردم و از سرگیری فعالیتهای اقتصادی در سرعین مبذول دارند.

در جلسه مصوبات برای حمایت از جامعه گردشگری تصویب می شود ولی هیچ کس در مورد عملی شدن این مصوبات جوابگو نیست.

سرعین

رئیس جامعه هتلداران اردبیل در ادامه از تحویل قطره چکانی واکسن برای این مجموعه توسط متولیان درمان استان شدیدا انتقاد کرد و افزود: تحویل قطره چکانی واکسن به شهرستان سرعین بدون در نظر گرفتن جمعیت شناور وگردشگران ،مجموعه بهداشت ودرمان شهرستان را با مشکل مواجه نموده ومردم در این خصوص گلایه مندند.

بذری در ادامه افزود:در تمامی استانها واکسن فعالان گردشگری تزریق شده است، اما علیرغم پیگیریهای متعدد هنوز در استان اردبیل خبری از اختصاص واکسن نیست وشایسته است دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل نسبت به تسریع در اختصاص واکسن برای فعالان صنعت گردشگری وپرسنل هتل ها ومراکز اقامتی اقدام نماید،چراکه حضور گردشگران در استان حتی در پساکرونا منوط به داشتن میزبانانی سالم هست.

وی تصریح کرد: صنعت گردشگری را افت کرونا زده و به عبارتی فعالان این صنعت در خشکسالی بسر می برند و پرداخت تسهیلات وکمک های بلاعوض همچون کشاورزانی که مزرعه شان دچار زیان می شود بایستی در اولویت برنامه های دولت برای این صنعت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.