https://didshahr.ir/21126

مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل از بهره ‌برداری از طرح‌ های بخش میراث ‌فرهنگی و گردشگری استان اردبیل همزمان با هفته جهانگردی خبر داد و گفت: براساس رایزنی‌ های انجام شده تلاش می ‌شود تا این طرح ‌ها با حضور وزیر میراث‌ فرهنگی در استان افتتاح شود.

نادر فلاحی

 

به‌گزارش دیدشهر؛ نادر فلاحی اظهار کرد: با اقداماتی که در سال‌های اخیر انجام شده شاهد توسعه و رونق اجرای پروژه‌ها در بخش میراث‌فرهنگی و گردشگری استان بودیم.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل بیان کرد: بسیاری از پروژه‌ها در حوزه میراث‌فرهنگی نظیر صحن جمعه مسجد، مرمت بازار طلافروشان و چندین طرح شاخص در این بخش در حال حاضر آماده افتتاح بوده که همزمان با روز جهانگردی و هفته گردشگری به بهره‌برداری خواهد رسید.

او ادامه داد: در بخش گردشگری نیز ده‌ها پروژه در مراحل تکمیل یا آماده بهره‌برداری بوده که براساس زمان‌بندی انجام‌شده در تمامی شهرستان‌های استان همزمان با هفته گردشگری شاهد افتتاح این طرح‌ها خواهیم بود تا برای خدمات‌رسانی به مردم و گردشگران ورودی به استان فعالیت کنند.

فلاحی افزود: تلاش و جدیت بر این است تا براساس رایزنی‌های صورت گرفته این طرح‌ها با حضور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در استان به بهره‌برداری برسد.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل گفت: بهره‌برداری از طرح‌های اجرایی در دو حوزه میراث‌فرهنگی و گردشگری زمینه را برای رونق هر چه بیشتر صنعت گردشگری در استان فراهم کرده و در کنار آن شاهد ایجاد فرصت‌های شغلی جدید نیز در منطقه خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.