https://didshahr.ir/21298

مدیرکل‌ میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل گفت: در راستای حمایت از فعالان در بخش صنایع ‌دستی بنیاد برکت به کارآفرینان این حوزه در استان اردبیل تسهیلات قرض‌ الحسنه ارائه می ‌کند.

نادر فلاحی

 

به‌گزارش دیدشهر؛ نادر فلاحی ‌در نشست با مجری بنیاد برکت در استان اردبیل اظهار کرد: حمایت از فعالان و به ویژه کارآفرینان در بخش صنایع‌دستی همواره یکی از اولویت‌های اساسی بوده که در همین راستا با دستگاه‌ها و نهادهای مختلف رایزنی‌های لازم انجام می‌شود.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با اشاره به نقش بنیاد برکت در حمایت از صنایع‌دستی بیان کرد: براساس رایزنی‌های انجام شده با مجری بنیاد برکت در استان، از کارآفرینان و فعالان صنایع‌دستی استان در مناطق هدف به صورت تسهیلات قرض‌الحسنه و تنفس‌دار حمایت خواهد شد.

او افزود: این حمایت‌ها می‌تواند زمینه‌ساز رونق هر چه بیشتر تولیدات فعالان در بخش صنایع‌دستی شده و فرصت‌های اشتغال جدیدی در این حوزه در سطح استان ایجاد کند که تلاش می‌کنیم تا زمینه‌های ارائه این تسهیلات به واجدان شرایط در استان فراهم شود.

فلاحی در مورد حمایت بنیاد برکت از بخش گردشگری استان نیز گفت: ارائه تسهیلات برای بازسازی و استانداردسازی تاسیسات گردشگری توسط بنیاد برکت از دیگر اقداماتی است که توسط این بنیاد در راستای رونق گردشگری استان و تقویت زیرساخت‌ها در این بخش انجام می‌شود.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با قدردانی از حمایت‌های بنیاد برکت از بخش گردشگری و صنایع‌دستی استان ادامه داد: تداوم این همکاری‌ و حمایت‌ها می‌تواند رونق هر چه بیشتر در این حوزه‌ها را فراهم آورد که به دنبال تحقق آن هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.